Herbata Dietisa Edensan 04 Renal 20 szt (8414200000043)

Dodaj opinię

Kod:  393785997

Herbata Dietisa Edensan 04 Renal 20 szt (8414200000043)

Dodaj opinię

Kod:  393785997

27,35

Dostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Edensan 04 Renal firmy Dietisa to mieszanka roślin leczniczych, które poprawiają funkcjonowanie układu moczowego, pomagając w eliminacji płynów.

Należy zauważyć, że brzoza chroni nerki i poprawia ich funkcjonowanie, a także stymuluje funkcję eliminacji nawet toksyn, takich jak metale ciężkie i inne odpady, które krążą we krwi dzięki jej doskonałemu działaniu oczyszczającemu.

Ale to nie wszystko, ponieważ zawiera również mniszek lekarski, który stymuluje wydzielanie narządów trawiennych, zmniejsza zaparcia i poprawia kwasowość żołądka, a także poprawia czynność wątroby i działa jako środek przeczyszczający i wydzielający żółć.

Innym jego składnikiem jest gatuña, która zapewnia właściwości moczopędne i oczyszczające, pomagając zmniejszyć retencję płynów i poprawiając czynność nerek, a także poprawiając czynność układu moczowego.

Ponadto nie można nie wspomnieć, że zawiera skrzyp, który pomaga wyeliminować zatrzymywanie płynów, dlatego uzupełnia diety odchudzające, w których dana osoba odczuwa wzdęcia.

Specyfikacja

Wskazania do stosowania
  • Poprawiają funkcjonowanie układu moczowego, pomagając w eliminacji płynów
Opakowanie herbaty
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Ogólne wrażenie

  • Nasycenie

  • Крепость

Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.