Smartwatch Apple Watch Series 9 GPS 45mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - S/M (MR993)

Dodaj opinię

Kod:  396340362

Smartwatch Apple Watch Series 9 GPS 45mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - S/M (MR993)

Dodaj opinię

Kod:  396340362

3 019,00

Dostępny

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Potężny ruch naprzód
Opatentowany przez Apple krzem sprawia, że Apple Watch Series 9 jest bardziej wydajny, intuicyjny i szybszy. Nowy dwurdzeniowy procesor ma 5,6 miliarda tranzystorów - o 60 procent więcej niż układ S8. Nowy czterordzeniowy procesor Neural Engine przetwarza zadania uczenia maszynowego do trzech razy szybciej. Umożliwia on szereg innowacji, w tym nowy gest - podwójne kliknięcie.

Magia. Na wyciągnięcie ręki.
Gesty sprawiają, że Apple Watch jest jeszcze wygodniejszy w każdej chwili, zwłaszcza gdy masz zajęte ręce. Wystarczy dwukrotnie stuknąć palcem wskazującym i kciukiem, aby odebrać połączenie, otworzyć powiadomienie, odtwarzać i wstrzymywać muzykę i nie tylko.

Genialny przełom
Zaawansowany system wyświetlania w serii 9 zwiększa maksymalną jasność do 2000 nitów - dwukrotnie więcej niż w serii 8 - dzięki czemu łatwiej jest czytać w słońcu. Jest również lepszy w środowiskach o słabym oświetleniu, takich jak kino, ponieważ przyciemnia się tylko o 1 nit.

Bardzo wydajny
Dzięki Series 9 zapytania Siri przetwarzane na urządzeniu są szybsze i bezpieczniejsze. Ponadto dyktowanie Siri jest o 25 procent dokładniejsze. Jeszcze w tym roku będziesz mógł zapytać Siri o swoje dane zdrowotne, w tym o to, ile spałeś ostatniej nocy. Możesz też użyć jej do rejestrowania informacji, takich jak waga lub miesiączka.

Sterowanie HomePod. Zegarek zajmuje centralne miejsce.
Układ Ultra Wideband drugiej generacji umożliwia nową integrację z głośnikiem HomePod. Gdy odtwarzana jest muzyka, Apple Watch Series 9 otwiera ekran Teraz odtwarzane, dzięki czemu można nią sterować. Jeśli nic nie jest odtwarzane, Smart Stack zasugeruje sugestie multimediów do odtworzenia na HomePod.

Twój iPhone. Zgubione i znalezione.
Precyzyjne znajdowanie, które jest również obsługiwane przez układ Ultra Wideband drugiej generacji, może teraz poprowadzić Cię do iPhone'a, pokazując przybliżoną odległość i kierunek. Gdy się do niego zbliżysz, haptyczne sprzężenie zwrotne, alarm dźwiękowy i wskaźnik wizualny pomogą Ci się na nim skupić.

Przeprojektowany. Lepiej.
Aktualizacja watchOS 10 wnosi na ekran więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Prawie każda aplikacja została całkowicie przeprojektowana, aby zapewnić więcej informacji na pierwszy rzut oka. Z dowolnej tarczy zegarka wystarczy obrócić Digital Crown, aby wyświetlić Smart Stack z widżetami zawierającymi istotne i aktualne informacje. A teraz, dzięki statystykom zdrowia psychicznego i wzroku, możesz mieć oko na swoje ciało i umysł bezpośrednio z nadgarstka.

Pierwszy produkt Apple neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla jest już dostępny
Dzięki ciągłym innowacjom w zakresie materiałów, czystej energii i transportu niskoemisyjnego, Apple Watch jest teraz dostępny w kombinacjach obudowy i paska, które są neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla.

Potężne informacje w skrócie
Apple Watch pomaga lepiej zrozumieć swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Dane dotyczące zdrowia są prywatne i bezpieczne. A gdy zechcesz podzielić się nimi z pracownikiem służby zdrowia, przyjaciółmi lub członkami rodziny, będziesz mieć nad nimi kontrolę.

Miej oko na swoje serce
Dzięki aplikacji EKG Apple Watch Series 9 może generować jednokreskowe EKG, podobne do elektrokardiogramu. A dzięki aplikacji Tętno możesz otrzymywać powiadomienia o wysokim i niskim tętnie, a także o nieregularnych rytmach.

Pomiar tlenu we krwi. To niesamowita innowacja.
Doskonały czujnik i aplikacja w Apple Watch Series 9 umożliwiają wykonywanie odczytów tlenu we krwi na żądanie, a także odczytów w tle, w dzień i w nocy.

Zrozum swój cykl jak nigdy dotąd
Apple Watch Series 9 ma innowacyjny czujnik, który śledzi temperaturę podczas snu, dzięki czemu można zobaczyć zmiany w czasie.  Śledzenie cyklu wykorzystuje te dane do retrospektywnego oszacowania, kiedy prawdopodobnie nastąpi owulacja, co może być przydatne w planowaniu rodziny.

Rejestrowanie stanu umysłu
W aplikacji Mindfulness na Apple Watch możesz przewijać interesujące wizualizacje, które pomogą Ci wybrać, jak się czujesz, aby zarejestrować swoje chwilowe emocje i codzienny nastrój. Śledź powiadomienia i komplikacje na tarczy zegarka.

Wszystko w tempie życia
Apple Watch zapewnia łączność z ludźmi i rzeczami, na których Ci zależy, bezpośrednio z nadgarstka. A dzięki abonamentowi na transmisję danych komórkowych możesz robić to wszystko bez iPhone'a w pobliżu.

Po prostu motywujące
Bez względu na to, jaki trening masz w planach, wystarczy jedno stuknięcie, by mieć go na nadgarstku. Zobacz wszystkie wskaźniki, których potrzebujesz, aby utrzymać motywację w konfigurowalnych trybach wyświetlania. Trwałość, która sprawia, że z łatwością możesz korzystać ze wszystkiego, co posiadasz, nie martwiąc się o to, jak wytrzyma Twój Apple Watch.

Referencje. Tak proste, jak noszenie zegarka.
Niezależnie od tego, czy upadłeś, miałeś wypadek samochodowy, czy potrzebujesz pomocy w nagłym wypadku, Series 9 może wezwać pomoc, gdy jej potrzebujesz.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.