Router D-Link M15-2 EAGLE PRO AI Mesh System (2 Pack) (0790069461187)

Dodaj opinię

Kod:  404876706

Port WAN

Router D-Link M15-2 EAGLE PRO AI Mesh System (2 Pack) (0790069461187)

Dodaj opinię

Kod:  404876706

430,64

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Inteligentniejszy niż przeciętna sieć mesh.
Dzięki wbudowanej inteligentnej technologii łączności, D-Link M15 zapewnia, że najszybsze prędkości są zawsze automatycznie dostarczane do użytkownika, dzięki czemu można błyskawicznie ładować strony internetowe i oglądać filmy. Wbudowany AI Wi-Fi Optimiser stale łączy Cię z najlepszym kanałem Wi-Fi, podczas gdy AI Traffic Optimiser nadaje priorytet najbardziej krytycznemu wykorzystaniu Internetu, zapewniając optymalne wrażenia i stabilność online.

Zasięg większy niż kiedykolwiek wcześniej.
Wi-Fi 6 jest idealnym rozwiązaniem dla inteligentnych domów, w których potrzebna jest bezbłędna łączność na wielu urządzeniach jednocześnie. Wi-Fi 6 zapewnia również silną sieć, która umożliwia całej rodzinie przesyłanie strumieniowe, granie lub pracę bez obawy o buforowanie, przerwy w transmisji lub zakłócenia.

Sieć mesh, na której można polegać.
Ciesz się siecią mesh zoptymalizowaną pod kątem sztucznej inteligencji, która automatycznie wykrywa optymalne kanały, dzięki czemu zawsze możesz korzystać z Internetu w najlepszy możliwy sposób. Unikalne kształtowanie wiązki AI poprawia łączność sieciową między każdym węzłem, zapewniając sieć Wi-Fi typu mesh w całym domu, na którą możesz liczyć.

Niespotykane prędkości i wydajność.
Zwiększ przepustowość sieci nawet 4-krotnie dzięki MU-MIMO, OFDMA i BSS Coloring, aby obsługiwać więcej urządzeń w sieci z niesamowitą wydajnością. Teraz możesz podłączyć do 128 urządzeń do swojego inteligentnego domu, nie martwiąc się o swoją sieć.

Specyfikacja

Częstotliwość pracy
Szybkośc LAN portów
Standard prędkości Wi-Fi
  • AX1500
Szybkość Wi-Fi, Mb/s
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.