Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Czarne (BHR5489GL)

Dodaj opinię

Kod:  371198685

Rodzaj słuchawek
Waga
  • 36 g (łącznie)
    4,2 g (słuchawki)

Słuchawki Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Czarne (BHR5489GL)

Dodaj opinię

Kod:  371198685

91,00

68,00

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 76,00

1

Prezenty dla całej rodziny w jednej paczce Smartfony, smartwatche, smart TV. Smart wybór prezentów w Rozetka.pl! Zamów już teraz!

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Nieograniczone możliwości
Wszystko, co najlepsze dla użytkownika, zamknięte jest w tej małej, kompaktowej obudowie próżniowej. Słuchawki douszne Redmi Buds 3 Youth stały się idealnym narzędziem do słuchania muzyki, prowadzenia rozmów głosowych, grania za pomocą urządzeń mobilnych. Aby to zrobić, mają wystarczający zapas energii: mając własne ładowanie, które zapewnia działanie przez 5 godzin, uzupełniają je za pomocą etui ładującego, które daje do 18 godzin dźwięku.

Dopasowanie Stabilność
Piękno ergonomii tych słuchawek tkwi w ich specjalnej konstrukcji, przemyślanej w najdrobniejszych szczegółach. Lądowanie typu in-channel jest zapewnione ze 100% dokładnością dzięki małemu „skrzydełku”, które służy jako dodatkowy uchwyt w zlewie. Istotne w tym procesie są również nauszniki, dostosowujące położenie urządzenia do budowy Twojego ucha. Bez ciśnienia, po prostu doskonały dźwięk.

Niskie opóźnienia
Na model ten warto zwrócić uwagę każdego użytkownika preferującego gry mobilne. Słuchawki bezprzewodowe będą mogły obsługiwać odtwarzanie z niskimi opóźnieniami, w którym obraz na ekranie jest zsynchronizowany z informacjami dźwiękowymi. Wbudowany mikrofon będzie również doskonałym dodatkiem do całego pakietu wyposażenia, umożliwiając pozostawanie w kontakcie z zespołem.

Automatyczne parowanie
Połączenie bezprzewodowe zapewnia Bluetooth 5.2. Jednocześnie Redmi Buds 3 Youth korzystają z inteligentnego parowania, które pozwoli połączyć urządzenie z urządzeniem tylko raz, a przy kolejnych uruchomieniach nastąpi to automatycznie. Wystarczy otworzyć pokrywę walizki, po czym technik zrobi wszystko za Ciebie.

Redukcja szumów podczas połączeń
Funkcja redukcji szumów w słuchawkach Redmi Buds 3 Youth przenosi jakość połączeń głosowych na nowy poziom. Sprzęt z redukcją szumów zapewnia bezbłędną komunikację, która wyraźnie słyszy Twój głos i eliminuje szumy tła. Szczekanie psów, krzyki dzieci, hałas tłumu – nic innego nie przeszkodzi rozmówcy w dokładnym odbiorze informacji od Ciebie.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.