Zestaw LEGO Icons Orchidea 608 elementów (10311)

Dodaj opinię

Kod:  371658987

Zestaw LEGO Icons Orchidea 608 elementów (10311)

Dodaj opinię

Kod:  371658987

204,00

179,94

Produkt wyprzedany

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 179,00

19

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Ciesz się ekscytującym modelem LEGO Orchidea dla dorosłych z zestawu 10311 i stwórz piękną roślinną kompozycję w swoim domu. Nie spiesz się, zbierając białe i różowe kwiaty oraz wazon w każdym szczególe. Ten model, zainspirowany prawdziwą orchideą, ma pięć liści u podstawy i dwa pełzające korzenie w powietrzu, co stanowi realistyczną dekorację.
Zbuduj niebieski wazon z rowkami i wypełnij go brązowymi klockami LEGO, aby odtworzyć podłoże z kory, w którym hodować prawdziwe storczyki.

Dostosuj swoją kompozycję. Złóż orchideę w dowolny sposób, obracając łodygi, kwiaty, korzenie i liście modelu, aby uzyskać idealny wygląd. Możesz dodać osobisty akcent do dekoracji, przestawiając łodygi, aby stworzyć nowe kompozycje kwiatowe. Tworzenie kreatywności — szczegół po szczególe
<

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.