Odkurzacz akumulatorowy Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus EU (BHR6185EU)

Dodaj opinię Kod:  386382354
Moc ssania
  • 120 Wt

Odkurzacz akumulatorowy Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus EU (BHR6185EU)

Dodaj opinię Kod:  386382354

Produkt wyprzedany

739,00

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 889,00-17%

6

Gwarancja. 12 miesięcy oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Mocne ssanie – do 120 W
Niezawodna moc czyszczenia umożliwiająca szybkie usuwanie kurzu.
Dzięki szybkiemu silnikowi z cyfrowym sterowaniem napędem moc ssania może osiągnąć 120 watów. Odkurzacz z łatwością zasysa drobny kurz, okruchy, sierść zwierząt i inne zabrudzenia, dzięki czemu można na nim całkowicie polegać przy codziennym sprzątaniu.

Dysza główna
Dysza rolkowa z zabezpieczeniem przed splątaniem. Doskonałe czyszczenie wszelkich wykładzin podłogowych, miękkich i twardych. Wbudowany silnik elektryczny o dużej wydajności oraz obrotowa szczotka w kształcie litery V pozwalają na dokładne wyczyszczenie dywanu w salonie oraz szczelin w wykładzinie podłogowej. Unikalna konstrukcja z obrotowymi kółkami pozwala na płynne przesuwanie odkurzacza po dywanie, co zwiększa efektywność sprzątania.

Obsługa 3 trybów pracy zapewniających bardzo wydajne codzienne sprzątanie.
Tryb Eco : najdłuższa żywotność baterii, codzienne czyszczenie. Tryb standardowy : natychmiastowe usuwanie kurzu, czyszczenie uporczywych zabrudzeń. Tryb Turbo : mocne ssanie, najwyższa wydajność.

Dysza „2 w 1”
Cienka i elastyczna dysza przeznaczona jest do czyszczenia wąskich powierzchni i ciasnych przestrzeni. Pozwala z łatwością wyczyścić niewidoczne miejsca w domu, a także wnętrze samochodu.

12-stożkowy system cyklonowy
Odkurzacz wyposażony jest w 12-stożkowy cyklonowy system separacji pyłu, który wytwarza silny ruch odśrodkowy w cyklonowym przepływie powietrza, skutecznie odrzucając duże cząstki na dno odpylacza, zapewniając płynny przepływ powietrza i zwiększając skuteczność filtracji.

Wymiana baterii jednym naciśnięciem przycisku.
Zapewnia długotrwałe użytkowanie urządzenia. Konstrukcja z wymienną baterią umożliwia wymianę baterii jednym dotknięciem.

Wychwytuje 99,97%* drobnego pyłu,
5-stopniowa filtracja zapobiega wtórnym zanieczyszczeniom. W urządzeniu zastosowano ulepszony 5-stopniowy system filtracji, który skutecznie wychwytuje cząsteczki o wielkości do 0,3 mikrona, co daje całkowitą skuteczność odkurzania na poziomie 99,97%.

Specyfikacja

Rodzaj sprzątania
Objętość pojemnika na kurz, l
Poziom hałasu, dB
  • 79
Zużycie prądu
Moc ssania
  • 120 Wt
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.