Gra XOne/XSX Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Connections Game (Blu-ray płyta) (3391892026306)

Dodaj opinię

Kod:  401389860

Świętuj 20 - rocznicę debiutu anime Naruto z NARUTO X BORUTO Ultimate Ninja STORM CONNECTIONS, kolejną odsłoną popularnej serii Ultimate Ninja STORM.

Gra XOne/XSX Naruto x Boruto: Ultimate Ninja Connections Game (Blu-ray płyta) (3391892026306)

Dodaj opinię

Kod:  401389860

229,90

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. Zwrot towaru w ciągu 30 dni 

Opis

Największa lista grywalnych postaci w historii
Ponad 130 ukochanych postaci weźmie udział w niesamowitych starciach ninja! Oprócz postaci z poprzedniej serii, wśród nowych bohaterów znajdą się bracia, którzy założyli legendarne klany ninja, Ashura i Indra Otsutsuki, a także postacie z BORUTO, takie jak Boruto Uzumaki (Karma), Kawaki i Jigen.

Historia rywalizacji Naruto i Sasuke połączona w jedno!
Pierwszy raz możesz przeżyć wybrane sceny z życia Naruto w jednej grze. Poznaj fragmenty od jego dzieciństwa aż do ostatecznego starcia z Sasuke. Wszystko to przedstawione jest w atrakcyjnej formie za sprawą scen z anime oraz walk w grze. Gracze poprzednich odsłon Ultimate Ninja STORM mogą zobaczyć znane wydarzenia w zupełnie nowej jakości, dzięki usprawnieniom graficznym.

Ciesz się specjalnym trybem fabularnym stworzonym wyłącznie na potrzeby gry!
W grze znajdziesz także oryginalną historię zaprojektowaną wyłącznie na potrzeby gry, skupiającą się na Boruto. Fabuła rozpoczyna się, gdy Boruto Uzumaki spotyka dziewczynę w popularnej grze online "Ninja Heroes", co doprowadzi go do udziału w wielkiej bitwie, w którą zaangażowany będzie cały świat ninja.

Doświadcz trybu uproszczonego sterowania.

Nowy tryb uproszczonego sterowania automatycznie wykonuje różne akcje! Za pomocą jednego przycisku można wykonać szereg akcji, od zbliżenia się do odległego przeciwnika za pomocą Chakra Dash po wykonanie combo! Ten tryb jest zalecany nie tylko dla początkujących, ale także dla zaawansowanych graczy, którzy chcą skoncentrować się na walce i bezbłędnie odczytywać ruchy przeciwnika.

* wymagana jest pełna podstawowa wersja gry NARUTO TO BORUTO: SHINOBI STRIKER. DLC może pojawić się później. DLC nie są dostępne na różnych platformach. DLC są dostępne dla wersji gry sprzedawanej w tym samym regionie. Dodatek DLC będzie dostępny po wydaniu NARUTO X BORUTO Ultimate Ninja STORM CONNECTIONS.

Specyfikacja

Gatunek
Lokalizacja
Rodzaj nośnika
Ograniczenie wiekowe
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Ogólne wrażenie

  • Grafika

  • Rozgrywka

Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.