PROMOCJA

Zestaw LEGO Icons Concorde 2083 części (10318)

Dodaj opinię

Kod:  407356389

Zestaw LEGO Icons Concorde 2083 części (10318)

Dodaj opinię

Kod:  407356389

780,00

Dostępny

4

Opis

Wybierz się w ponaddźwiękową podróż z zestawem LEGO Icons Concorde. Poświęć trochę czasu na uważne budowanie, tworząc szczegółową replikę najsłynniejszego na świecie naddźwiękowego komercyjnego samolotu pasażerskiego.
  
Podobnie jak prawdziwy angielsko-francuski odrzutowiec pasażerski, ta szczegółowa replika ma przechylany nos, działające podwozie, chowane tylne koło zderzakowe, skrzydła w kształcie delty z ruchomymi lotkami oraz przegubowe górne i dolne stery. Posiada również dostępne miejsce do siedzenia i jest wyposażony w stojak do wyświetlania trybów lotu, startu lub lądowania.

Odkryj przestrzeń do relaksu z tym zestawem kolekcjonerskim - idealnym prezentem dla fanów samolotów Concorde i modeli samolotów.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.