Klawiatura przewodowa Endorfy Thock 75% Kailh Red USB Black (EY5A076)

Dodaj opinię

Kod:  413510544

Rodzaj klawiatury
Układ klawiatury
Połączenie
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock 75% Kailh Red USB Black (EY5A076)

Dodaj opinię

Kod:  413510544

259,00

Dostępny

Sprzedaż od 16.04 do 31.05

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock 75% Red
Kiedy żyjesz i bawisz się na pełnych obrotach potrzebujesz sprzętu, który bez zadyszki utrzyma Twoje tempo. I właśnie wtedy na scenę wchodzi Thock 75% Red – cały na biało czarno.

Jest nie do pokonania, bo pod wzmacnianymi „keycapami” PBT czeka w bojowej gotowości armia przełączników Kailh Red. Ich żywotność szacowana jest na 50 mln kliknięć, więc możesz zaplanować maratony FPS-ów na kilka lat do przodu.

Thock 75% Red
Każdy superbohater potrzebuje wsparcia – nie da się przecież ratować świata w pojedynkę. Właśnie dlatego mamy dla Ciebie Thock 75% Red. To czarna jak noc, wzmacniana aluminium klawiatura do expienia i tworzenia. W biurze też radzi sobie całkiem nieźle.

Klawiatura dostała od nas armię solidnych przycisków z sercem przełącznikami Kailh Red. To rozgrzane do czerwoności switche, które uwielbiają potyczki z wirtualnymi przeciwnikami. Ich żywotność jest szacowana na 50 mln kliknięć, więc masz przed sobą długie godziny naparzania. Zwłaszcza, że ubraliśmy każdy z przełączników w „keycapy” PBT wykonanymi w technologii Double Shot – ta podwójna tarcza chroni przed uszkodzeniami lepiej niż niejedna zbroja.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.