Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL Kailh Box Red Wireless Black (EY5A080)

Dodaj opinię

Kod:  413511513

Rodzaj klawiatury
Układ klawiatury
Połączenie
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock TKL Kailh Box Red Wireless Black (EY5A080)

Dodaj opinię

Kod:  413511513

379,00

Dostępny

Sprzedaż od 16.04 do 31.05

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock TKL Wireless Red
W pracy i zabawie nie ma miejsca na ograniczenia!

Wiemy, że dyndające kable mogą nieźle wkurzyć – sami przeżyliśmy to podczas paru starć – i dlatego skróciliśmy kilka naszych klawiatur o głowę przewód. Jedną z nich jest Thock TKL Wireless Red, który czaruje niewielkim rozmiarem, przełącznikami Kailh Box Red i „keycapami” PBT (te maluchy chronią przed uszkodzeniami lepiej niż zbroja). Prawdziwy pakiet mistrzów.

Thock TKL Wireless Red
Thock TKL Wireless Red to jedna z tych niedużych klawiatur, w których zakochujesz się od pierwszego spojrzenia kliknięcia. Nie dość, że daje czadu w grach, kreatywnych wyzwaniach i pracy, to jeszcze możesz korzystać z niego bezprzewodowo – na przykład siedząc na mięciutkiej sofie.

Pod każdym z przycisków zamontowaliśmy przełączniki Kailh Box Red. Dzięki wzmacnianym trzonom przetrwają nawet 70 mln kliknięć. W pakiecie dajemy Ci też hotswap – PRO opcję wymiany switchy na dowolne modele na 3 albo 5 pinów.

To sprzęt na lata. Mocny top znosi ragequity jak mistrz MMA, a „keycapy” PBT chronią przed uszkodzeniami lepiej niż niejedna zbroja. I nie ma w tym nic dziwnego – w końcu zrobiliśmy je w technologii Double Shot (if you know, you know).

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.