PROMOCJA

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock Compact NO Kailh Box Red Wireless Black (EY5B001)

Dodaj opinię Kod:  413576988
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura bezprzewodowa Endorfy Thock Compact NO Kailh Box Red Wireless Black (EY5B001)

Dodaj opinię Kod:  413576988

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

329,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock Compact Wireless NO Red
Gdyby ktoś zapytał nas, jakiej klawiatury moglibyśmy używać do końca życia, prawdopodobnie odpowiedzielibyśmy, że Thock Compact Wireless NO Red. Jest niewielka i ma wytrzymałe klawisze z nakładkami PBT i wzmocnionymi przełącznikami Kailh Box Red. Dzięki takiemu pakietowi możesz raz na zawsze pożegnać się ze zużytymi klawiszami.

Możesz też powiedzieć im cokolwiek innego, ale nasza klawiatura ma układ nordycki i chcieliśmy się tym trochę pochwalić.

Thock Compact Wireless NO Red
Klawiatura Thock Compact Wireless NO Red zmieści się nawet na najmniejszym biurku - wyobraź sobie dodatkowe miejsce, które odzyskasz na mysz. Ma również wzmocnioną obudowę, więc nie trzeba chodzić po niej na skorupkach. Każdy z 61 klawiszy (w układzie nordyckim!) kryje przełącznik mechaniczny Kailh Box Red. Są to ultraszybkie przełączniki z wzmocnionymi trzpieniami, które przetrwają do 70 milionów kliknięć. Chętne do walki kliknięcia i rozkosz dla bohaterów technologii, którzy nie stronią od "jednego szybkiego meczu" przed snem. Uzupełniliśmy je wytrzymałymi nasadkami PBT wykonanymi w technologii Double Shot.

Ale to nie koniec jej zalet - w zestawie znajduje się również hot-swap, dzięki czemu możesz zmieniać przełączniki w locie. Klawiatura obsługuje wszystkie 3- i 5-pinowe przełączniki, zapewniając pełną swobodę wyboru.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.