PROMOCJA

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock TKL CZ Kailh Brown USB Black (EY5C003)

Dodaj opinię Kod:  413604681
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock TKL CZ Kailh Brown USB Black (EY5C003)

Dodaj opinię Kod:  413604681

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

259,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock TKL CZ Brown
Kiedy żyjesz szybko i robisz kilka rzeczy na raz, potrzebujesz sprzętu, który może (i będzie!) za Tobą nadążyć. Wiemy, że nie masz czasu na opóźnienia - dlatego stworzyliśmy Thock TKL CZ Brown właśnie dla Ciebie.

To niewielka (stąd "TKL") klawiatura mechaniczna z obłędnymi klawiszami (v české verzi!), pod którymi znajdziesz przełączniki mechaniczne Kailh Brown. Z takim pakietem masz już najfajniejszą klawiaturę w zespole.

Thock TKL CZ Brown
Niebezpiecznie jest iść samemu! Weź ze sobą Thock TKL CZ Brown . Spakuj swój plecak i podbijaj odległe turnieje e-sportowe, nie martwiąc się o swój sprzęt.

Wzmocniliśmy jej obudowę aluminiową płytą ochronną i wyposażyliśmy ją w 87 klawiszy ABS z czeskim układem. Przyjemne w dotyku, czekają na Twoje polecenia w gotowości bojowej. Pod każdym klawiszem kryje się "dotykowy" przełącznik mechaniczny Kailh Brown - rejestrujący nawet subtelne naciśnięcia klawiszy, a jednocześnie dający pewność wyczucia uderzenia aktywacji. Już nigdy nie przegapisz kolejnego uniku.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.