PROMOCJA

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock TKL Pudding DE Kailh Brown USB Onyx White (EY5D012)

Dodaj opinię Kod:  413625213
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock TKL Pudding DE Kailh Brown USB Onyx White (EY5D012)

Dodaj opinię Kod:  413625213

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

309,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock TKL DE Kailh Brown Onyx White Pudding
Jeśli szukasz sprzętu, który równie dobrze poradzi sobie ze smokami, jak i arkuszami kalkulacyjnymi, Thock TKL DE Kailh Brown Onyx White Pudding wkracza do akcji. To klawiatura z niemieckim układem, którą wyposażyliśmy w klawisze Pudding PBT z przełącznikami Kailh Brown - zestaw stworzony z myślą o Twoim głównym zadaniu. Dodaliśmy również podświetlenie ARGB, ponieważ wiemy, że czasami lubisz przez chwilę odpocząć w ciemności.

Thock TKL DE Kailh Brown Onyx White Pudding
Thock TKL DE Kailh Brown Onyx White Pudding jest wyjątkowy. Naszą inspiracją do jej stworzenia był biały onyks, cenny minerał podobny z wyglądu do marmuru, ale twardszy. I dokładnie taka jest nasza klawiatura - ładna i wytrzymała.

Jej niewielka, jasna obudowa z podświetleniem ARGB i klawiszami Pudding z niemieckim układem urozmaicą Twoje domowe biuro. Co więcej, każdy z klawiszy PBT (wykonanych w technologii Double Shot) kryje w sobie przełącznik Kailh Brown. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się podczas wielogodzinnego szlifowania pisania.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.