PROMOCJA

Klawiatura przewodowa Endorfy Omnis Pudding DE Kailh Brown USB Onyx White (EY5D032)

Dodaj opinię Kod:  413660253
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Omnis Pudding DE Kailh Brown USB Onyx White (EY5D032)

Dodaj opinię Kod:  413660253

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

399,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Omnis Pudding DE Onyx White Brown
Gdybyśmy mieli podsumować klawiaturę Omnis Pudding Onyx White Brown w jednym zdaniu to powiedzielibyśmy, że można polegać na niej jak na najlepszym przyjacielu. W dodatku atrakcyjnym przyjacielu, bo seria Onyx White z puddingowymi przyciskami jest po to, żeby podkręcić wygląd Twojego biurka centrum zarządzania. I pomagać Ci w codziennych questach – upakowaliśmy w niej wszystko, czego potrzebujesz do expienia i tworzenia.

Omnis Pudding DE Onyx White Brown
Jeśli lubisz wyjątkowy design, na pewno polubisz Omnis Pudding DE Onyx White Brown.

To jasna klawiatura mechaniczna, która podkręci wizerunek każdego home office. Będzie Twoim eleganckim gadżetem albo – za sprawą podświetlenia ARGB – odmieni wygląd biurka na bardziej drapieżny. Ty decydujesz, na jaki look masz akurat ochotę.

Obudowa z wygodną podkładką i rolką głośności mieści 104 puddingowe przyciski PBT z podświetleniem ARGB. Z myślą o długich godzinach tworzenia i expienia daliśmy im uniwersalne switche Kailh Brown. To brązowe przełączniki, które delikatnym przeskokiem sygnalizują moment aktywacji. Masz więc pewność wciśnięcia klawisza i wykonania akcji – i nie musisz sprawdzać tego na monitorze.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Kraj producenta
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.