PROMOCJA

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock HU Kailh Red USB Black (EY5E010)

Dodaj opinię Kod:  413667300
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock HU Kailh Red USB Black (EY5E010)

Dodaj opinię Kod:  413667300

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

299,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock HU Red
Węgierski układ i przyjemne w dotyku nakładki na klawisze ABS, pod którymi zamknęliśmy ultrawytrzymałe przełączniki Kailh Red - nie da się ukryć, że Thock HU Red ma się czym pochwalić. Zwłaszcza w połączeniu z aluminiowym topem i podświetleniem ARGB. Zresztą nie jest tajemnicą, że lubimy ładny sprzęt o dobrych parametrach ;)

Thock HU Red
Thock HU Red na biurku jest jak osobiste wsparcie w codziennych wyzwaniach. Mówimy zupełnie poważnie - klawiatura świetnie i wygodnie leży pod palcami, a dzięki wzmocnionej górnej części jest w stanie przetrwać nawet najbardziej zacięte bitwy. Posiada również podświetlenie ARGB, dzięki czemu możesz mieć własną zorzę polarną nad biurkiem.

W środku też jest fajnie. Pod przyciskami ukryliśmy ultrawytrzymałe przełączniki Kailh Red - ci źli chłopcy specjalizują się w szybkich reakcjach i cichych kliknięciach. Uzbroiliśmy je w nakładki na klawisze ABS z węgierskim układem, dzięki czemu można ich używać bez obawy o ześlizgnięcie się z przycisków. Wiemy po prostu, że w sprzęgle masz ważniejsze rzeczy na głowie i pod palcami.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.