PROMOCJA

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock TKL IT Kailh Red USB Black (EY5G004)

Dodaj opinię Kod:  413667345
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy klawiszy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Endorfy Thock TKL IT Kailh Red USB Black (EY5G004)

Dodaj opinię Kod:  413667345

Z ENDORFY dzień dziecka trwa dwa tygodnie!

Od 20 maja do 2 czerwca 2024

259,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Thock TKL IT Red
Gdyby klawiatury mogły mówić (załóżmy, że tak), to pewnie usłyszelibyśmy, jak bardzo zazdroszczą nam Thock TKL IT Red. I nic dziwnego - może i jest mała, ale ma ogromny potencjał.

Ten zły chłopiec jest stworzony do wygrywania. Ma przełączniki mechaniczne Kailh Red, nakładki ABS i wzmocniony wierzch - zestaw na długie godziny szaleńczego klikania. Mówi też po włosku. Nic dziwnego, że lubimy nazywać naszą klawiaturę Ojcem Chrzestnym ;)

Thock TKL IT Red
Thock TKL IT Red to niewielka klawiatura mechaniczna typu "turniejowego", która naszym skromnym zdaniem powinna być honorowym gościem każdej imprezy e-sportowej.

Jej wzmocniona obudowa mieści 87 ultraszybkich przełączników Kailh Red - idealnie pasujących do gier FPS i multiplayer. Każdy klawisz zwieńczony jest wytrzymałą nakładką ABS o włoskim układzie. Taka osłona zapewnia bezpieczne ułożenie palców, dzięki czemu nie musisz się martwić o ześlizgnięcie się klawisza w kluczowym momencie wirtualnej bitwy. Albo w trakcie rozmowy z szefem (jeśli wiesz, to wiesz).

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.