Mysz Endorfy GEM Plus Wireless Onyx White (EY6A015)

Dodaj opinię

Kod:  413775468

Połączenie
Rozmiar myszki
Przyciski
Zgodność z systemem operacyjnym
  • Linux
  • Mac OS
  • Microsoft Windows

Mysz Endorfy GEM Plus Wireless Onyx White (EY6A015)

Dodaj opinię

Kod:  413775468

379,00

Dostępny

Sprzedaż od 16.04 do 31.05

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Endorfy GEM Plus Wireless Onyx White

Endorfy GEM Plus Wireless to myszka dla prawdziwych playerów. Jest lekki (ma 74 g), zwinny i zawsze gotowy, żeby wygrywać. Porusza się na ślizgaczach PTFE, które podkręcają jego szybkość jak dodatkowy napęd w statku kosmicznym. Do tego dzięki podświetleniu ARGB wygląda tak, jakby rzeczywiście miała za chwilę przejść w tryb podboju innych planet. Jego głównym silnikiem jest topowy sensor PixArt PAW3395 o maksymalnej czułości 26000 DPI. W pakiecie pod przyciskami są jeszcze superszybkie przełączniki Kailh GM 8.0. Z takim zestawem Twoi przeciwnicy nie mają żadnych szans.

Piekielnie szybki PixArt PMW3395

Z GEM Plus Wireless bawisz się i pracujesz na 100%. Tutaj nie ma miejsca na zastanawianie się – jest pełen spontan, szybkie decyzje i trafianie zawsze w punkt. To zasługa sprawdzonego sensora PixArt PAW3395. Jest piekielnie precyzyjny aż do czułości 26000 DPI. Wystarczy, że delikatnie przesuniesz myszką po podkładce, a Twoja postać w grze odwróci się w kierunku wroga z prędkością światła. I
jesteś zwycięzcą.

Lekki i szybki

Gdyby mieli opisać GEM Plus Wireless w dwóch słowach, to powiedzieliby, że jest lekki i szybki. Mimo zamkniętej konstrukcji waży tylko 74 g – w efekcie dojeżdża do końca podkładki szybciej niż Ty zdążysz powiedzieć. GEM Plus Wireless ma ślizgacze z PTFE, które zapewniają mu minimalny opór. To rozwiązanie wzorowo radzi sobie na różnych podkładkach – od standardowych po te typu „control” lub „speed”.

ARGB

Jeśli szukasz sprzętu, który świetnie wygląda i podkręca wygląd biurka, to dla Ciebie dobrą wiadomość – Twój quest jest zakończony. GEM Plus Wireless ma podświetlenie ARGB i nie zawaha się go użyć, żeby zrobić trochę klimatu w Twoim centrum rozrywki.

Długie granie, szybkie ładowanie

GEM Plus Wireless to myszka, którą trudno zmęczyć. Jej wnętrze kryje solidny akumulator, który widocznie wydłuża czas działania, zwiększając Twoje szanse na zebranie dropa po długiej walce z bossem. A kiedy poziom energii spadnie, GEM Plus Wireless zaalarmuje Cię migającym na czerwono podświetleniem rolki — wtedy wystarczy ujarzmić go na czas ładowania ultramiękkim przewodem ze złączem USB typu C, który dołączyliśmy w zestawie.

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Maksymalna rozdzielczość czujnika, dpi
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.