Robot sprzątający (mycie okien) Hutt C6 White

Dodaj opinię

Kod:  416620929

Rodzaj sprzątania

Robot sprzątający (mycie okien) Hutt C6 White

Dodaj opinię

Kod:  416620929

1 145,00

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

HUTT C6 to robot do czyszczenia okien. Oprócz okien może czyścić lustra, prysznice, szklane ścianki działowe, płytki i inne pionowe powierzchnie.
Utrzymuje się na powierzchni z siłą ssącą 3800 Pa. Porusza się samodzielnie w trybie automatycznym, więc nie trzeba kontrolować jego pracy.

Jest zasilany z sieci. Posiada również wbudowany akumulator o pojemności 650 mAh, który wystarcza na 20 minut pracy.
Cechą szczególną modelu jest automatyczny spryskiwacz wodny, który co 5 sekund rozpyla płyn czyszczący na szybę, co pomaga w szybkim czyszczeniu powierzchni.

System czyszczący HUTT C6
Kółka czyszczące
Myjka do okien posiada dwa kółka, które pomagają jej w przemieszczaniu się i czyszczeniu powierzchni. Koła obracają się naprzemiennie w różnych kierunkach, umożliwiając robotowi płynne poruszanie się po oknie.
Ssanie próżniowe utrzymuje odkurzacz mocno na powierzchni, a kółka czyszczące wystające z korpusu pomagają w czyszczeniu obwodu i narożników okna.

Ściereczki
Ściereczki wielokrotnego użytku są przymocowane do tarcz czyszczących. Są one wykonane z odpornej na zużycie mikrofibry z miękkimi, delikatnymi włóknami. Usuwają kurz, brud i plamy z okien z wysoką jakością. Nie rysują powierzchni i nie pozostawiają plam

Dostarczanie roztworu czyszczącego
Myjka do okien C6 jest wyposażona w zbiornik na wodę o pojemności 80 ml i dyszę, która co 5 sekund rozpyla roztwór czyszczący na okno za pomocą pompy z mikromembraną. Zapewnia to równomierne nawilżenie szyby i szybsze czyszczenie.
Oprócz detergentu można również napełnić zbiornik wodą destylowaną, aby przetrzeć okno bez mycia.
Dysza ma zdejmowaną konstrukcję, dzięki czemu można ją łatwo oczyścić z brudu i osadów soli spowodowanych twardą wodą.

Tryby pracy
Odkurzacz do okien może pracować w 2 trybach:
Tryb czyszczenia powierzchni na sucho
Tryb czyszczenia na mokro z rozpylaniem detergentu
Za pomocą pilota zdalnego sterowania można wybrać żądany tryb pracy w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni.

Trajektoria ruchu
Podczas czyszczenia robot porusza się w zygzakowaty sposób, który imituje ruchy rąk człowieka podczas mycia okien. Pomaga to gadżetowi skutecznie usuwać brud z powierzchni i unikać pozostawiania nieoczyszczonych obszarów.

Mocny silnik
Robot czyszczący jest wyposażony w potężny silnik bezszczotkowy, który zapewnia siłę ssania 2800 Pa. Moc ta jest wystarczająca do oczyszczenia okna nie tylko z kurzu, ale także z plam i smug po deszczu.
Odkurzacz może automatycznie zmieniać moc w zależności od powierzchni, na której pracuje.

Cechy HUTT C6
Wykrywanie krawędzi
Czujniki laserowe pomagają myjce wykryć krawędzie powierzchni: gdy HUTT C6 zbliża się do krawędzi, automatycznie zwalnia, delikatnie czyści szybę i kontynuuje czyszczenie w innym kierunku. Dlatego robot może być bezpiecznie używany do czyszczenia powierzchni bezramowych bez obawy o ześlizgnięcie się z lustra lub kabiny prysznicowej.

Ochrona przed upadkiem
Robot jest wyposażony w linkę bezpieczeństwa, która wytrzymuje obciążenie do 40 kg. W związku z tym odkurzacz może bezpiecznie pracować po zewnętrznej stronie okna lub na wysokich piętrach: w przypadku awarii zasilania kabel utrzyma robota i zapobiegnie jego upadkowi.

Smukły korpus
Korpus odkurzacza ma 8,5 cm grubości, dzięki czemu z łatwością przejeżdża pod kratami okiennymi i zmywa brud w miejscach, do których nie można dosięgnąć ręką.

Sterowanie gadżetem
Robot jest włączany za pomocą przycisku na korpusie. Za pomocą pilota można również skonfigurować zaawansowane ustawienia.

Specyfikacja

Poziom hałasu, dB
 • 75
Zawartość zestawu
 • Kabel i zasilacz;
  Pilot zdalnego sterowania;
  Zapasowe ściereczki - 4 pary
  Zapasowe dysze - 4 szt;
  Walizka do przechowywania/transportu;
  Instrukcje;
  Karta gwarancyjna;

   
Czas pełnego ładowania
 • 2 godziny
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
 • 29.5 х 14.5 х 8.5 cm
Wymiary opakowania (wys. x szer. x gł.)
 • 16.9 x 22 x 35.4 cm
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.