NOWOŚĆ

Stacja ładowania EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU)

Dodaj opinię

Kod:  416680950

Moc wyjściowa (całkowita), W

Stacja ładowania EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU)

Dodaj opinię

Kod:  416680950

3 774,49

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

EcoFlow DELTA 2 zapewnia moc do prawie wszystkiego
Moc wyjściowa 1800 W AC oznacza, że możesz zasilić ponad 90% swoich urządzeń. Oznacza to, że kuchenka mikrofalowa, lodówka, a nawet ekspres do kawy będą działać w przypadku awarii zasilania. Lub spróbuj podłączyć do 13 urządzeń jednocześnie, gdy zbierasz się przy stole z rodziną. W przeciwieństwie do innych marek, DELTA 2 może zapobiec przeciążeniu urządzeń o mocy do 2400 W dzięki technologii X-Boost.

Bądź ekologiczny bez poświęcania prędkości
Dzięki inteligentnemu algorytmowi MPPT (Maximum Power Point Tracking), DELTA 2 może aktywnie wykrywać napięcie i prąd w czasie rzeczywistym, aby osiągnąć maksymalny punkt mocy z >98% wydajnością. Oznacza to bardziej wydajne ładowanie w porównaniu do innych marek.

Zbudowany, aby działać 6 razy dłużej
Wreszcie... technologia, która jest trwała. Lata regularnego użytkowania aż do osiągnięcia 80% pierwotnej pojemności. Dzieje się tak dzięki technologii LiFePO4, która zapewnia ponad 3000 pełnych cykli ładowania i rozładowania.

Bezpieczeństwo przede wszystkim
Wbudowany system zarządzania baterią DELTA 2 reguluje wydajność, aby zapewnić bezpieczeństwo, niezawodność i przetrwać próbę czasu.

Gotowość na sytuacje awaryjne
Używaj jako EPS (zasilanie awaryjne), aby automatycznie przełączać się na zasilanie bateryjne, gdy zabraknie zasilania sieciowego. Świetnie sprawdza się w przypadku przerw w dostawie prądu, aby zapewnić działanie niezbędnych urządzeń.

Sterowanie z dowolnego miejsca
Użyj aplikacji EcoFlow, aby sterować DELTA 2 z dowolnego miejsca za pomocą Wi-Fi. Jeśli jesteś offline, użyj Bluetooth. Tak czy inaczej, będziesz mógł sprawdzić dane ładowania, dostosować ustawienia i dostosować prędkość ładowania.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.