Inteligentny dozownik karmy Petoneer Nutri (6930460005212)

Dodaj opinię

Kod:  417513435

Inteligentny dozownik karmy Petoneer Nutri (6930460005212)

Dodaj opinię

Kod:  417513435

229,00

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 12 miesięcy oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Inteligentne karmienie
Korzystając z aplikacji opartej na chmurze, timer i programowanie porcji pomagają zwierzętom rozwijać zdrowe nawyki żywieniowe, aby zapobiec przejadaniu się lub pomijaniu posiłków.

Spokój ducha: pozostań w kontakcie
Czy nadal martwisz się o to, czy Twoje zwierzęta są dobrze odżywione? Od teraz będziesz na bieżąco z ich bilansem żywieniowym i historią karmienia. Za każdym razem, gdy zwierzęta otrzymają porcję karmy, otrzymasz powiadomienie w czasie rzeczywistym. Możesz karmić swoje zwierzęta, kiedy tylko chcesz, poza harmonogramem karmienia.

Wiedza o bilansie żywieniowym i niedoborach żywności
Dwa zestawy inteligentnych czujników są wbudowane, aby ostrzegać Cię, gdy żywność jest w równowadze lub brakuje. Aplikacja i wskaźnik LED ostrzegają matkę, gdy pokarm wymaga uzupełnienia lub gdy pokarm zostanie intuicyjnie zjedzony.

Karmienie jednym kliknięciem
Nawet bez telefonu, ręczne karmienie to tylko jedno kliknięcie. Fizyczny przycisk karmienia można wyłączyć w aplikacji, aby uniknąć fałszywych alarmów ze strony zwierząt.

Praktyczna zasada dotycząca pojemności
Po zapełnieniu podajnika można karmić małe i średnie koty lub psy przez kilka dni. Dbanie o naszą futrzaną rodzinę nie musi być skomplikowane!

Zapasowy bank energii
Niewidoczne gniazdo na tylnym panelu umożliwia umieszczenie power banku jako zapasowej baterii.

Czyszczenie bez wysiłku
Staranna obróbka i polerowanie wewnętrznej powierzchni nie pozostawi ani jednego kawałka w koszu. Falista konstrukcja wiadra, które jest oddzielone od korpusu, sprawia, że czyszczenie jest łatwe i nie wymaga wysiłku.

Zdrowa dieta jest ważna dla zwierząt domowych
Zwierzęta są urocze, ale nigdy nie wiedzą, kiedy są najedzone. Przejadanie się lub zbyt szybkie spożywanie zbyt dużych ilości pokarmu może mieć negatywny wpływ na ich zdrowie. Naszym obowiązkiem jest pomóc naszej futrzanej rodzinie rozwinąć zdrowe nawyki żywieniowe.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.