Klawiatura bezprzewodowa SteelSeries Apex Pro TKL Wireless (5707119047289)

Dodaj opinię Kod:  417824751
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym
Cechy klawiszy

Klawiatura bezprzewodowa SteelSeries Apex Pro TKL Wireless (5707119047289)

Dodaj opinię Kod:  417824751

867,55

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Prawdziwy przełom w dziedzinie klawiatur mechanicznych
Poznaj Apex Pro TKL – klawiaturę, na którą czekałeś. Dzięki niemu możesz dostosować czułość każdego przycisku do konkretnych zadań, niezależnie od tego, czy chodzi o pracę z tekstem, czy o granie.

8 razy szybsza reakcja na klawisze
5 razy szybsza reakcja na naciśnięcie
2 razy dłuższa żywotność kliknięcia.

Regulacja przełączników mechanicznych
Pełna personalizacja skoku przełącznika, od najszybszego (0,4 mm) do najgłębszego (3,6 mm). Klawiatura dostosowuje się do każdego gracza i każdego zadania. Można także dostosować czułość każdego klawisza z osobna. Korzystaj z szybszego przełączania WASD w przypadku strzelanek, w których szybkość reakcji jest zawsze priorytetem, lub zwiększ głębokość kliknięcia, aby uzyskać bardziej precyzyjne kliknięcia. Opcja z głębokim wciskaniem przełączników jest idealna do pisania, dzięki temu otrzymasz znacznie mniej literówek, ponieważ Klawisz będzie działał tylko po całkowitym naciśnięciu.

Wyświetlanie powiadomień
Kompaktowy ekran dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji. Konfigurowanie profili i parametrów; pieniądze i KDA w CS:GO; pseudonim rozmówcy i krótkie wiadomości na Discordzie; bieżący utwór w Spotify – to wszystko ekran powiadomień Apex PRO.

Obudowa z aluminium klasy lotniczej
Apex Pro TKL jest wykonana z aluminium klasy lotniczej, co zapewnia dodatkową wytrzymałość i trwałość klawiatury. Wyobraź sobie, że klawiatura może być częścią prawdziwego samolotu i sam jej używasz!

Magnetyczna podpórka pod nadgarstki
Proste, trwałe urządzenie zapewniające wygodne podparcie dłoni i miękkie w dotyku wykończenie, które zapewnia wygodę przez wiele godzin przy komputerze.

Port USB
Zapomnij o odległych wejściach USB z tyłu komputera. Włóż niezbędne urządzenia/dyski flash bezpośrednio do klawiatury.

Dla entuzjastów zarządzania kablami Apex Pro TKL ma 3 opcje prowadzenia kabli. Wybierz żądaną stronę wyjścia kabla klawiatury, aby uzyskać maksymalny komfort.

Zsynchronizuj swoją klawiaturę z innymi urządzeniami SteelSeries i uzyskaj niestandardowe oświetlenie RGB z milionami kolorów do wyboru.

Wersja TKL
Wybór e-sportowców ze względu na kompaktowość i łatwość obsługi. Ta wersja klawiatury jest dostarczana bez klawiatury numerycznej.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Podświetlenie klawiszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.