Organizer na pigułki Ortopedia Anabox tygodniowy granatowy (I3100) (8426680833790)

Dodaj opinię Kod:  418368207

Organizer na pigułki Ortopedia Anabox tygodniowy granatowy (I3100) (8426680833790)

Dodaj opinię Kod:  418368207

75,82

Dostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Szukasz sposobu na przejęcie kontroli nad swoimi potrzebami lekowymi? Przedstawiamy tygodniowe pudełko na pigułki Anabox Ortopedia. Dzięki temu pillboxowi będziesz na bieżąco z planowaniem przyjmowania leków przez cały tydzień.
Jego unikalna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo zawartości, zapewniając spokój ducha, jeśli chodzi o pamiętanie o codziennych lekach. Ponadto dzięki innowacyjnym funkcjom Anabox sprawia, że śledzenie i organizowanie leków jest tak łatwe, że nigdy nie przegapisz kolejnej dawki.
Anabox jest wykonany z mocnego plastiku o gładkim wykończeniu, dzięki czemu codzienne użytkowanie staje się proste. Przesuwana pokrywa pozostaje szczelna i bezpieczna – nie musisz się martwić, że tabletki się rozsypią lub zgubią w trakcie mieszania.
Wyjmowaną tackę tygodniową można rozłożyć i ponownie połączyć za pomocą zatrzasków – idealne rozwiązanie, gdy jesteś w drodze. Kolejny bonus: każdy dzień ma przypisane inne kolory, więc szybkie rozpoznanie każdej dawki jest dziecinnie proste. Dzięki temu sprytnemu systemowi organizacyjnemu nigdy nie będziesz się mylić podczas zarządzania wieloma lekami.
I to nie wszystko. Przedłużenie skuteczności leku nie musi już być trudne — po prostu przechowuj Anabox z dala od bezpośredniego źródła ciepła, światła słonecznego i wilgoci (np. w lodówce) i zapewnij maksymalny okres trwałości swoich leków. Już dziś zapewnij sobie lepsze zarządzanie receptami, korzystając z tygodniowego pudełka na pigułki Anabox Ortopedia i nigdy więcej nie przegapisz kolejnej dawki.

Specyfikacja

Seria
Materiał
Kolor
  • Szmaragdowy
Kraj producenta
  • Hiszpania
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.