Robot sprzątający Dreame Mova M1

Dodaj opinię Kod:  426939644
Rodzaj sprzątania

Robot sprzątający Dreame Mova M1

Dodaj opinię Kod:  426939644

1 027,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Poznaj przyszłość sprzątania
Dreame MOVA M1 to wydajny robot sprzątający, który odkurza i mopuje. Z łatwością dostosuje się do każdego z pomieszczeń w Twoim domu, dzięki unikalnym wytycznym sprzątania, które możesz dla niego wyznaczyć. Wspomagany przez Next Gen 3.0 Smart Navigation Method, robot tworzy szczegółową mapę czyszczenia, zwiększając efektywność działania. Jego 38 sensorów gwarantuje niezawodne unikanie przeszkód, a możliwość wyznaczania stref wykluczonych zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

Inteligentna nawigacja 3.0
Dreame MOVA M1 wyróżnia się zaawansowanym systemem nawigacji Next Gen 3.0, który umożliwia dokładne mapowanie powierzchni. Dzięki temu robot sprzątający potrafi efektywnie omijać przeszkody i precyzyjnie czyścić każdy zakątek mieszkania. Ta technologia zapewnia również łatwość programowania i dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkownika np. poprzez możliwość wyznaczania stref bez wstępu czy wyznaczania odrębnych metod sprzątania dla każdego pokoju.

Precyzyjne czujniki
Robot Dreame MOVA M1 ma 38 precyzyjnych sensorów, które zapewniają mu bezpieczeństwo i dokładność w poruszaniu się. Czujniki te są nieocenione w unikaniu przeszkód i wykrywaniu krawędzi, co zapobiega przypadkowym upadkom robota. Funkcja ta jest szczególnie istotna w domach z małymi dziećmi czy zwierzętami, gdzie niespodziewane przeszkody są na porządku dziennym.

Praca z asystentami głosowymi
Dreame MOVA M1 oferuje łatwość połączenia z asystentami głosowymi. Dzięki temu możesz wydawać polecenia robotowi bez konieczności wstania z kanapy. Ta funkcjonalność sprawia, że sprzątanie staje się jeszcze prostsze i bardziej intuicyjne, dopasowując się do szybkiego tempa życia współczesnych użytkowników.

Wydłużona szczotka
Unikatowa konstrukcja szczotki w kształcie litery V w robocie Dreame MOVA M1 to element, który usprawnia cały proces. Ta specjalnie zaprojektowana szczotka pozwala na dokładniejsze i głębsze czyszczenie powierzchni, szczególnie w trudno dostępnych miejscach. Dzięki niej robot skuteczniej zbiera kurz, włosy oraz inne zabrudzenia, zapewniając kompleksowe i higieniczne czyszczenie podłóg.

Zdalne zarządzanie robotem
Dreame MOVA M1 oferuje wygodę zdalnego zarządzania poprzez aplikację Dreamehome. Możliwość sterowania robotem z poziomu smartfona to ogromny atut dla zabieganych użytkowników. Ta funkcjonalność umożliwia nie tylko uruchamianie i zatrzymywanie sprzątania, ale również monitorowanie postępów pracy robota, ustawianie harmonogramów sprzątania oraz dostosowywanie ustawień do indywidualnych potrzeb.

Szereg praktycznych rozwiązań
W Dreame MOVA M1 zastosowano również inne praktyczne rozwiązania, takie jak czujnik wykrywania dywanów, który pozwala na automatyczne dostosowanie mocy ssania. Robot jest wyposażony w akumulator o pojemności 2600 mAh, co zapewnia do 150 minut pracy, co wystarcza do wyczyszczenia powierzchni do 140m³. Moc ssąca 4500 Pa oraz pojemność zbiornika na kurz 300 ml izbiornika na wodę 220 ml to dodatkowe cechy, które świadczą o jego wydajności.

Specyfikacja

Objętość pojemnika na kurz, l
 • 0.3
Poziom hałasu, dB
 • 51
Typ filtra
 • HEPA
 • Mikrofiltr
Zawartość zestawu
 • Robot x1
  Stacja ładująca x1
  Szczotka boczna x1
  Ładowarka x1
  Narzędzie do czyszczenia x1
  Instrukcja obsługi x1
Obszar sprzątania
 • 140 m2
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.