Olej z czarnuszki tłoczony Oleofarm na zimno 250 ml (5904960014532)

Dodaj opinię Kod:  427617230

Olej z czarnuszki tłoczony Oleofarm na zimno 250 ml (5904960014532)

Dodaj opinię Kod:  427617230

Dostępny

43,24

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 43,32

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Olej z czarnuszki tłoczony Oleofarm na zimno to wysokiej jakości środek spożywczy bogaty w cenne składniki odżywcze. Pozyskiwany z nasion czarnuszki siewnej metodą tłoczenia na zimno, zachowuje charakterystyczny dla nich smak i zapach, co czyni go doskonałym dodatkiem do różnorodnych potraw. Czarnuszka siewna, znana również jako czarnuszka egipska, zawiera wysoką zawartość tłuszczów nienasyconych, w tym tłuszczów wielonienasyconych, takich jak kwasy tłuszczowe omega-6. Kwas linolowy (LA), obecny w oleju z czarnuszki, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, a regularne spożywanie oleju z czarnuszki może wspomóc zrównoważoną dietę i zdrowy tryb życia.

Zaleca się stosowanie tego oleju do potraw na chłodno, aby zachować jego właściwości odżywcze. Przechowywanie w suchym miejscu w temperaturze poniżej 25°C, z dala od światła, zapewnia dłuższą trwałość produktu. Olej z czarnuszki tłoczony na zimno może być cennym dodatkiem do codziennej diety, wspierając zdrowie i dobry stan organizmu.

Specyfikacja

Rodzaj oleju
Rodzaj ekstrakcji
Objętość, l
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.