Olej z orzechów laskowych Oleofarm Nierafinowany 250 ml (5907078675534)

Dodaj opinię Kod:  427617245

Olej z orzechów laskowych Oleofarm Nierafinowany 250 ml (5907078675534)

Dodaj opinię Kod:  427617245

Dostępny

39,36

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Olej z orzechów laskowych Oleofarm Nierafinowany to wysokiej jakości suplement diety, który wyróżnia się wyjątkowym, delikatnym smakiem oraz subtelnym orzechowym aromatem. Pozyskiwany z najlepszych orzechów laskowych, jest doskonałym dodatkiem do różnorodnych potraw, takich jak surówki, sałatki, lody, ryż czy desery owocowe i czekoladowe, nadając im łagodną orzechową nutę.

Ten nieoczyszczony olej z orzechów laskowych cechuje się wysoką zawartością tłuszczów nienasyconych, zwłaszcza tłuszczów jednonienasyconych, które są korzystne dla zdrowia serca. Zaleca się jego stosowanie w ramach zrównoważonej diety jako uzupełnienie normalnej żywności. Nie należy podgrzewać ani smażyć potraw na tym oleju, aby zachować jego wartości odżywcze. Produkt ten powinien być przechowywany w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, aby zachować jego jakość i świeżość, z dala od światła i w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Specyfikacja

Rodzaj oleju
Rodzaj ekstrakcji
Objętość, l
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.