Olej z awokado tłoczony Oleofarm na zimno 250 ml (5907078675558)

Dodaj opinię Kod:  427617248

Olej z awokado tłoczony Oleofarm na zimno 250 ml (5907078675558)

Dodaj opinię Kod:  427617248

Dostępny

31,72

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Olej z awokado tłoczony Oleofarm na zimno to wysokiej jakości suplement diety, który cieszy się wyjątkowo bogatym aromatem i delikatnym, owocowym smakiem. Pozyskiwany z najdorodniejszych owoców awokado metodą tłoczenia na zimno, doskonale podkreśla smak potraw przygotowywanych na zimno, takich jak sałatki, surówki, dipy, sosy i pikantne pasty.

Bogaty w tłuszcze nienasycone, zwłaszcza jednonienasycone, olej z awokado stanowi cenny dodatek do diety, wspomagając utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Zaleca się jego stosowanie jako część zbilansowanego żywienia i zdrowego trybu życia. Produkt ten należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C, z dala od światła słonecznego, aby zachować jego świeżość i jakość. Nie należy podgrzewać ani smażyć potraw na oleju z awokado, aby zachować jego wartości odżywcze.

Specyfikacja

Rodzaj oleju
Rodzaj ekstrakcji
Objętość, l
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.