Klawiatura przewodowa SureFire KingPin X2 USB Czarna (0023942487074)

Dodaj opinię Kod:  432435872
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa SureFire KingPin X2 USB Czarna (0023942487074)

Dodaj opinię Kod:  432435872

122,77

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

SureFire KingPin X2 multimedialna metalowa klawiatura do gier RGB QWERTY. Dzięki przyciągającej wzrok kolorystyce RGB i metalowej ramie, która wytrzyma najcięższe bitwy, klawiatura do gier SureFire KingPin X2 ma wygląd i styl dla każdej konfiguracji do gier. Wytrzymały aluminiowy panel przedni. Żywotność 10 milionów naciśnięć klawiszy. Wielofunkcyjne podświetlenie RGB - 5 aktywnych trybów oraz regulowana prędkość i jasność (nie wymaga oprogramowania), 25 klawiszy anti-ghosting, 12 klawiszy skrótów multimedialnych. Kabel USB w oplocie.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Podświetlenie klawiszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.