- Bartosz P***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Za ta cene okey
- Monika P***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Super fotelik !!!
- Agnieszka S***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Fotelik wygodny, estetyczny i spełniający normy bezpieczeństwa. Polecam
