Skaner kodów kreskowych USB Newland HR3280-BT-C Marlin (HR3280-BT-C)

Dodaj opinię

Kod:  368171139

Skaner kodów kreskowych USB Newland HR3280-BT-C Marlin (HR3280-BT-C)

Dodaj opinię

Kod:  368171139

Wycofany z produkcji

Nowe modele Newland →

Gwarancja. 36 miesięcy 

Opis

Newland HR3280-BT-C Marlin jest wyposażony w megapikselowy skaner kodów kreskowych, który może odczytywać praktycznie wszystkie typy kodów kreskowych 1D lub 2D i zapewnia wysoką wydajność odczytu długich lub skróconych kodów kreskowych 1D, a także kodów 2D kody kreskowe o większym rozmiarze i gęstości. Skaner Bluetooth HR32 doskonale sprawdza się w nowych zastosowaniach do wykrywania i śledzenia, takich jak odczyt złożonych warstwowych kodów kreskowych 2D.

Niezawodne połączenie bezprzewodowe. Model wyposażono w zaawansowaną technologię Bluetooth 5.0, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką odpornością na zakłócenia dla stabilnej transmisji danych. Komunikując się z urządzeniem głównym na dużą odległość (do 50 m), skaner Marlin doskonale sprawdza się w ciasnych przestrzeniach roboczych, w których użycie dodatkowych przewodów tworzy niepożądany bałagan.

Możliwość podłączenia siedmiu skanerów do jednego jedna stacja bazowa. Technologia Bluetooth 5.0, dostępna w Newland HR3280-BT-C Marlin, umożliwia podłączenie do 7 skanerów do jednej stacji bazowej i umożliwia skoordynowanym aplikacjom skanującym przesyłanie danych do jednego hosta. Odciąża to personel, eliminując konieczność podłączania każdego skanera do innego komputera osobistego, tabletu lub komputera mobilnego.
Skanowanie w czasie rzeczywistym i wsadowe. Inteligentny system HR32 Marlin Bluetooth Scanner umożliwia użytkownikom bezproblemowe pobieranie bezpośrednio przez Bluetooth do urządzenia hosta. Jeśli skaner znajdzie się poza zasięgiem, zapisze zeskanowane kody kreskowe i prześle je po powrocie do zasięgu komunikacji. Marlin ma dużą pojemność pamięci, która może przechowywać do 15 000 standardowych kodów kreskowych EAN, dzięki czemu urządzenie jest niezmiennym magazynem danych.

Konfigurowalne podświetlenie. Model Newland HR3280-BT-C Marlin jest wyposażony w kombinację czerwonego i białego podświetlenia, które można skonfigurować do pracy w parach lub samodzielnie za pomocą instrukcji obsługi lub narzędzi konfiguracyjnych oprogramowania. Sprawna edycja danych. Model jest kompatybilny z oprogramowaniem konfiguracyjnym Easyset firmy Newland, umożliwiając użytkownikom tworzenie idealnych konfiguracji dopasowanych do niesamowitej wydajności skanowania Marlin i wymagań aplikacji. Skaner ma wszechstronne opcje formatowania danych, aby sprostać stale rosnącemu obciążeniu aplikacji kodów kreskowych 2D.

Kąt skanowania:

 • Pochylenie boczne 30°
 • Pochylenie w pionie ±55°
 • Pochylenie w poziomie ±55°
 • 39° pole widzenia w poziomie
 • Pole widzenia w pionie 24°

Specyfikacja

Interfejsy połączeń
Rodzaj połączenia
 • Bezprzewodowy
Obecność stojaka
Dekodowalne kody kreskowe
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.