O nas

ROZETKA to jeden z największych e‑commerce w Europie

Od 20 lat realizujemy małe marzenia i wielkie plany milionów ludzi. Sprzedajemy w atrakcyjnej cenie i zapewniamy elastyczny serwis, ponieważ uważamy, że zakupy online powinny być maksymalnie przyjemne i bezpieczne. I za każdym razem, gdy ktoś kliknie „Kupuję”, rozumiemy, że robimy coś ważnego.

  • 20 lat

    zaufania i doświadczenia

  • 5000

    pracowników

Naszym celem jest bycie pomocnym

Wierzymy, że rzeczy istnieją po to, aby uczynić życie łatwiejszym, przyjemniejszym i milszym. Dlatego znalezienie tej jednej rzeczy powinno być szybkie, wygodne i przyjemne. Nie sprzedajemy tylko sprzętu AGD, elektroniki, biżuterii czy ubrań. Pomagamy znaleźć dokładnie to, co trzeba, w jednym miejscu i bez zbędnego stresu, żeby nie marnować życia na poszukiwania, ale żyć szczęśliwie. Rozetka to uniwersalna odpowiedź na każde zapytanie, początek poszukiwań i ich finał, prawdziwy asystent. Staramy się ratować naszych klientów przed nieprzyjemnymi kompromisami, spełniamy marzenia i pozwalamy marzyć odważnie. Dzięki przemyślanemu wyszukiwaniu i elastycznej obsłudze sprawiamy, że życie naszych klientów może stać się lepsze już teraz.

  • Miliony szczęśliwych klientów i tysiące realizowanych zamówień dziennie

Szczęście zaczyna się od prostych rzeczy

I my pomagamy je znaleźć: podpowiadamy zakochanym, czym mogą się nawzajem zaskoczyć; motywujemy sportowców, by nigdy się nie poddawać i szybciej osiągać progres; inspirujemy gospodynie i panów domu do tworzenia prawdziwego komfortu.

Dalej będzie więcej

Chcemy, by nasi klienci nigdy nie zastanawiali się, gdzie znaleźć coś, czego potrzebują. Dlatego każdego dnia pracujemy nad tym, by można było u nas znaleźć dosłownie wszystko.