O nas

ROZETKA – NAJWIĘKSZY SKLEP INTERNETOWY UKRAINY – JUŻ W POLSCE!

Od ponad 16 lat mamy zaufanie milionów klientów. Zgodnie ze statystyką, począwszy od 2022 roku ponad 50% kupujących online w Ukrainie kupuje produkty na Rozetce. Stawiamy na uczciwe ceny, zamówienia dostarczamy szybko, a jakość obsługi zapewniamy najwyższą – to są nasze reguły, których się trzymamy, ponieważ uważamy, że zakupy w internecie mają być maksymalnie wygodne i sprawiać przyjemność.

  • 16 lat

    zaufania

  • ponad 50%

    kupujących online w Ukrainie

NASZE MOTTO – WSZYSTKO W DOWOLNEJ CHWILI

Dokładamy wszelkich starań, by każdy mógł znaleźć na stronie rozetka.pl wszystko, czego potrzebuje — elektronikę i sprzęt AGD, smartfony i laptopy, artykuły gospodarstwa domowego oraz inne produkty. Nieustannie pracujemy nad zwiększeniem asortymentu, by zapewnić klientom ogromny wachlarz możliwości.

  • rozetka.pl

    Na stronie

KLIENT KRÓLEM NASZYM

Nasi klienci są dla nas najważniejsi – liczą się ich zainteresowania i potrzeby. Na wszelkie sposoby usiłujemy zadowolić naszych klientów nie tylko wysokim poziomem jakości obsługi, lecz również jakości zakupionego towaru. W tym celu nawiązujemy współpracę wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi producentami. Dbamy o renomę, dlatego wszystkie produkty na naszej stronie są oficjalne. Zależy nam na kształtowaniu przystępności cenowej i właśnie dlatego wiele produktów dostarczamy bezpośrednio od producentów.

CHCEMY CI POMÓC

Jesteśmy przekonani, że rzeczy są stworzone po to, by sprawiać przyjemność i ułatwiać ludziom życie. I właśnie dlatego ich znalezienie nie ma sprawiać żadnego problemu, wręcz odwrotnie – ma być łatwe, szybkie i wygodne. Naszym celem jest nie tyle sprzedaż sprzętu AGD czy gadżetów, lecz wsparcie w znalezieniu potrzebnych Ci produktów w jednym miejscu. Dla nas ważna jest czytelność, łatwość i dostępność usług. Pomożemy zaoszczędzić Ci czas, byś mógł go wykorzystać na to, co lubisz. Spełniamy życzenia i zachęcamy marzyć odważniej. Dzięki inteligentnej wyszukiwarce i wysokiej jakości usług sprawiamy, że życie naszych klientów staje się trochę lepsze i na pewno łatwiejsze.