Słuchawki Genesis Radon 610 Wired Balck Red (NSG-1454)

Dodaj opinię

Kod:  399610080

Rodzaj słuchawek
Zakres częstotliwości słuchawek
  • 20 - 20000 Hz
Waga
  • 380 g

Słuchawki Genesis Radon 610 Wired Balck Red (NSG-1454)

Dodaj opinię

Kod:  399610080

132,00

Dostępny

2

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Genesis Radon 610

Najważniejszą kwestią sprzętu audio jest jakość dźwięku. Gracz chce zanurzyć się w rozgrywce i przeżyć ją w sposób profesjonalny, bez żadnych przeszkód. Zestaw słuchawkowy posiada system wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 z wbudowaną kartą dźwiękową, dzięki czemu niezależnie od okoliczności poczujesz się jak profesjonalista.

Design i wygoda

Oprócz doskonałych parametrów dźwiękowych Genesis Radon 610 świetnie wygląda i jest wykończony wysokiej jakości materiałami. Duże poduszki nauszne całkowicie zakrywają uszy, skutecznie tłumiąc hałas wokół użytkownika, dzięki czemu możesz skupić się na rozgrywce.

Kompatybilność

Genesis Radon 610 jest kompatybilny z komputerami stacjonarnymi, laptopami, PS4 i Switchem, zapewniając użytkownikowi elastyczność w zakresie sprzętu, którego chce używać.

Idealne tkanie

Genesis Radon 610 posiada tekstylny kabel w oplocie o długości 2,1 m. Takie rozwiązanie eliminuje wszelkie problemy związane ze splątanymi i zrywanymi kablami, co z pewnością zwiększa żywotność zestawu słuchawkowego.

Mikrofon

Żaden mecz wieloosobowy nie zakończy się sukcesem bez odpowiedniej komunikacji. Genesis Radon 610 posiada czuły, wysokiej jakości mikrofon z dołączonym filtrem redukującym szumy. Dodatkowo na słuchawkach znajduje się przycisk umożliwiający wyłączenie dźwięku i zmianę głośności samych słuchawek.

Specyfikacja

Rodzaj słuchawek
Rodzaj połączenia
Interfejs połączenia
Mikrofon
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.