Terminal POS Sunmi V2s PLUS GMS (P06054011)

Dodaj opinię

Kod:  402684876

Terminal POS Sunmi V2s PLUS GMS (P06054011)

Dodaj opinię

Kod:  402684876

3 113,09

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Inteligentny Terminal Mobilny - Dostawa SUNMI V2 PLUS

Możemy skanować kody kreskowe i drukować etykiety transportowe za pomocą jednego urządzenia V2s PLUS w terenie - nie ma już potrzeby noszenia przy sobie PDA I drukarki Bluetooth.

Przechowywanie

Możemy zbierać i przesyłać informacje o produktach, a także drukować etykiety produktów kolejno za pomocą V2s PLUS po umieszczeniu, dzięki czemu stan zapasów jest zawsze aktualny.

Sprzedaż loterii

V2s PLUS sprawia, że ​​loteria jest bardziej mobilna i prosta. Jego kompaktowa konstrukcja pozostawia również więcej miejsca na towary, a tym samym większy zysk przy kasie.

Sprzedaż

Dzięki V2s PLUS szybko i bez większego wysiłku dowiemy się o produktach i promocjach. Kupujący mogą skanować dokumenty, aby zapłacić, zamiast stać w długiej kolejce przy kasie.

Produkujemy hurtowo.

Po prostu używamy V2s PLUS do mobilnej kasy i drukowania paragonów (o szerokości do 80 mm) jako faktur za produkty hurtowe. Szybki i wygodny.

Wbudowana drukarka o szerokości 80 mm. Żadnych żonglerek, żadnych kłopotów.

Po raz pierwszy SUNMI zintegrowało drukarkę 80 mm z terminalem mobilnym, na nowo definiując możliwości urządzenia mobilnego. Teraz masz dodatkowy wzmacniacz wydajności.

Ekran ma przekątną 6,22 cala i ma wycięcie w kształcie łezki. Szerszy. Doskonałe wrażenia wizualne.

Szybki przedni aparat.

Przedni aparat jest mniejszy, bez utraty ostrości i szybkości rozpoznawania. Wygodne narzędzie do identyfikacji pracowników i płatności z wykorzystaniem rozpoznawania twarzy.

Uchwyć więcej dzięki tylnemu aparatowi HD.

13 MP dla Ciebie. Dzięki tylnemu aparatowi możesz przyjmować płatności oparte na kodach kreskowych, co poprawia jakość płatności cyfrowych. W razie potrzeby możesz także wykonać zdjęcia próbne aparatem.

Na służbie 24 godziny na dobę.

Wymienny akumulator o zwiększonej pojemności 7,7V/3500mAh. Wbudowany inteligentny chip wyposażony jest w algorytm SUNMI, który wydłuża czas pracy baterii.

14 dni - tryb czuwania
Ponad 16 godzin - praca ciągła

Specyfikacja

Instalacja
Wyświetlacz
Procesor
  • Ośmiordzeniowy Cortex-A53 (4 * 2,0 GHz + 4 * 1,5 GHz)
Kolor
  • Czarny
Pamięć RAM
  • 3 GB
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.