Odkurzacz akumulatorowy Tineco iFloor 3 Plus (FW030600DE)

Dodaj opinię Kod:  404125917
  • Oficjalny Partner Tineco

Odkurzacz akumulatorowy Tineco iFloor 3 Plus (FW030600DE)

Dodaj opinię Kod:  404125917

Dostępny

1 599,00

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Bezprzewodowy odkurzacz Tineco IFLOOR 3 Plus pomoże szybko i łatwo uporać się z różnego rodzaju zabrudzeniami. Jest w stanie dokładnie wyczyścić wszystkie rodzaje podłóg i poradzić sobie nie tylko z kurzem i grubymi zanieczyszczeniami, ale także z mokrymi zabrudzeniami, takimi jak rozlane mleko, keczup, rozbite jajka itp.

Inteligentny system czyszczenia
Nie musisz za każdym razem dostosowywać ustawień i wybierać poszczególnych dysz. Urządzenie odkurza i myje podłogę za jednym razem - wystarczy włączyć odkurzacz i rozpocząć czyszczenie.

Do wszystkich powierzchni
IFLOOR 3 Plus skutecznie czyści wszystkie rodzaje podłóg, takie jak płytki, drewno, laminat, linoleum, marmur i inne.

Błyskawicznie czyści i osusza powierzchnię
IFLOOR 3 Plus ma mocną szczotkę walcową, która czyści brud lepiej niż tradycyjne mopy i pozostawia podłogi natychmiast suche i bez smug.

Potężne ssanie
Dzięki mocnemu, bezszczotkowemu silnikowi cyfrowemu o mocy 150 W odkurzacz z łatwością radzi sobie ze wszystkimi rodzajami zabrudzeń.

Niski poziom hałasu
Sprzątaj bez przeszkadzania członkom rodziny i zwierzętom domowym. Bezszczotkowy silnik cyfrowy IFLOOR 3 Plus jest wyposażony w precyzyjne kanały powietrzne i ma konstrukcję izolującą hałas.

Wygodne automatyczne samooczyszczanie
Po czyszczeniu nie trzeba czyścić rolki. Wystarczy nacisnąć przycisk po pozostawieniu urządzenia na stacji dokującej, a podstawa natychmiast wyczyści rolkę i rurki czystą wodą z detergentem, aby usunąć wszelkie pozostałości brudu i zanieczyszczeń.

Ekran LED
Śledź postępy czyszczenia, wydajność, poziom naładowania baterii i nie tylko dzięki wszechstronnemu wyświetlaczowi LED.

Bezprzewodowy i zwrotny
Zapomnij o wiadrach z wodą, kablach, mopach i ciężkich konstrukcjach podczas sprzątania — lekki, bezprzewodowy IFLOOR 3 Plus pozwala na swobodne poruszanie się, manewrowanie po schodach i czyszczenie każdego zakątka pomieszczenia.

Wielofunkcyjna stacja dokująca
Kompaktowa stacja dokująca zapewnia organizację, porządek i pełne naładowanie! Służy ona jako schowek, ładuje urządzenie, a także umożliwia odkurzaczowi samodzielne czyszczenie szczotki walcowej za naciśnięciem jednego przycisku.

Specyfikacja

Rodzaj sprzątania
Objętość pojemnika na kurz, l
Poziom hałasu, dB
  • 72
Zużycie prądu
Filtr wylotowy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.