- Krystyna M***Opinia kupującego. Sprzedawca: Rozetka
śliczne buteleczki, przesyłka sprawna , fajna rzecz na ,,symboliczny" prezent
- Krystyna M***Opinia kupującego. Sprzedawca: Rozetka
fajne !
- Jolanta M***Opinia kupującego. Sprzedawca: Rozetka
Zakup zgodny z oczekiwaniami
- Anna K***Opinia kupującego. Sprzedawca: Rozetka
To bardzo fajny produkt polecam
- Agata T***Opinia kupującego. Sprzedawca: Rozetka
Wszystko ok;) błyskawiczna wysyłka za to duży plus;)
- Mariola P***Opinia kupującego. Sprzedawca: Rozetka
Przesyłka ekspresowa
- Lipińska D***Opinia kupującego. Sprzedawca: Rozetka
Kupilam na prezent
