Opakowanie napoju owsianego Soria Natural Bebida De Avena Con Calcio z Wapniem 6 x 1 l (8422947900120)

Dodaj opinię

Kod:  408926550

Opakowanie napoju owsianego Soria Natural Bebida De Avena Con Calcio z Wapniem 6 x 1 l (8422947900120)

Dodaj opinię

Kod:  408926550

18,71

Dostępny

1

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Napój owsiany z dodatkiem wapnia Soria Natural Bebida De Avena Con Calcio to roślinna alternatywa dla tradycyjnych mlecznych napojów, wzbogacona o wartościowy składnik – wapń. Oferuje nie tylko delikatny smak owsa, ale również dodatkowe korzyści dla zdrowia kości dzięki zawartości wapnia.

Owies jest źródłem węglowodanów, błonnika i niektórych minerałów. Dodatek wapnia, znanego z roli w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, czyni ten napój owsiany atrakcyjnym dla osób dbających o odpowiednią podaż tego minerału w diecie.

Napój owsiany z wapniem Soria Natural Bebida De Avena Con Calcio to doskonała opcja dla osób poszukujących roślinnych zamienników dla mleka zwierzęcego. Może być spożywany samodzielnie, jako dodatek do napojów, koktajli, płatków śniadaniowych czy deserów.

To nie tylko smaczny napój, ale także wartościowy dodatek do codziennej diety, oferujący nie tylko bogactwo smaku, lecz również korzyści zdrowotne.

Specyfikacja

Pojemność, ml
Zawartość tłuszczu, %
Opakowanie
Rodzaj
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.