Opakowanie napoju owsianego Soria Natural Bebida De Avena Ecologica 6 x 1 l (8422947900014)

Dodaj opinię Kod:  408926553

Opakowanie napoju owsianego Soria Natural Bebida De Avena Ecologica 6 x 1 l (8422947900014)

Dodaj opinię Kod:  408926553

19,00

Dostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Napój owsiany Soria Natural Bebida De Avena Ecologica to wyjątkowa roślinna alternatywa dla tradycyjnych mlecznych napojów. Wyprodukowany z organicznego owsa, ten napój oferuje nie tylko delikatny smak owsa, ale także wartości odżywcze.

Owies jest znany z zawartości węglowodanów, błonnika i niektórych minerałów. Napój owsiany Soria Natural Bebida De Avena Ecologica, będący organiczną opcją, jest wolny od sztucznych dodatków i pestycydów, co stanowi atrakcyjną propozycję dla osób poszukujących naturalnych produktów spożywczych.

Charakteryzuje się łagodnym, lekko słodkawym smakiem owsa, co czyni go doskonałym wyborem dla osób szukających alternatywnej bazy do kawy, herbaty, płatków śniadaniowych czy koktajli.

Napój owsiany Soria Natural Bebida De Avena Ecologica to nie tylko smaczna propozycja, ale również wartościowy składnik zdrowej diety, oferujący naturalny smak i wartości odżywcze.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.