Zestaw męski Calvin Klein Defy Woda toaletowa 100 ml + Szampon do włosów i ciała 100 ml + Woda toaletowa 10 ml (3616304104824)

Dodaj opinię

Kod:  409160283

Zestaw męski Calvin Klein Defy Woda toaletowa 100 ml + Szampon do włosów i ciała 100 ml + Woda toaletowa 10 ml (3616304104824)

Dodaj opinię

Kod:  409160283

210,32

Dostępny

Sprzedaż od 16.04 do 31.05

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Defy Calvin Klein to luksusowy drzewny zapach z 2021 roku dla zdecydowanych i samowystarczalnych przedstawicieli silniejszej płci. Zawiera nie tylko męskie cierpkie nuty, ale także orzeźwiające wodne akordy, które sprawiają, że jest miękki i dyskretny.

To prawdziwie orzeźwiający, mocny i czarujący zapach, który umiejętnie tworzy uczucie porannej świeżości po prysznicu wraz z orzeźwiającymi akordami różnych nut drzewnych. Perfumy te są przeznaczone dla mężczyzn, którym nie wystarcza wydawać się silnymi, potrzebują elementu tajemniczości, a nawet pewnego mistycyzmu w swoim wizerunku, z czym doskonale radzą sobie szlachetne perfumy Calvin Klein Defy.

Specyfikacja

Objętość
Nuty
  • Nuty głowy: Bergamotka i Lawenda;
    Nuta serca: Wetyweria;
    nuta bazy: Ambra
Klasa perfum
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Produkt tester może znajdować się w innym pudełku niż pokazane na zdjęciu i/lub nie mieć zakrętki jak w produkcie standardowym.