NOWOŚĆ

Eliminator zapachów Petit Smart Pure Air (6931580101709)

Dodaj opinię

Kod:  417560862

Eliminator zapachów Petit Smart Pure Air (6931580101709)

Dodaj opinię

Kod:  417560862

79,90

Dostępny

Gwarancja. 12 miesięcy oficjalnej gwarancji od producenta Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Czyste powietrze przez cały czas. Nie pozwól, aby obecność zwierzęcia w Twoim domu powodowała jakiekolwiek niedogodności.

Petkit Smart Pura Air to neutralizator zapachów do kuwet dla zwierząt. Urządzenie automatycznie filtruje powietrze w pobliżu kuwety, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych zapachów.

Cechy:

 • Filtr z 20 ekstraktami roślinnymi
 • Czujnik ruchu na podczerwień
 • Dwa tryby pracy
 • Funkcja jonizacji powietrza
 • Praca automatyczna

Neutralizator zapachów zapewnia czyste powietrze przez 24 godziny. Posiada dwa tryby pracy. W pierwszym trybie czyszczenie jest uruchamiane po wykryciu zwierzęcia w zasięgu czujnika podczerwieni. Drugi tryb automatycznie aktywuje filtrację co sześć godzin. Wszystko, co musisz zrobić, to umieścić Smart Pura Air nad kuwetą swojego zwierzaka.

Naturalna świeżość
Poczuj naturalny zapach. Kaseta filtracyjna PETKIT Solid Air Freshener zawiera ekstrakty z 20 roślin. Ta metoda eliminacji nieprzyjemnych zapachów jest bezpieczna i nietoksyczna. Prowadzi do rozpadu cząsteczek zapachowych, takich jak azot, siarkowodór i inne. Jednocześnie hamowany jest rozwój mikroorganizmów i bakterii. Żywotność jednej kasety odświeżającej wynosi trzy miesiące.

Jonizacja powietrza
Producent zadbał o dodatkowe opcje filtracji. Neutralizator zapachów posiada funkcję jonizacji powietrza. Pomaga ona niszczyć cząsteczki zapachów i adsorbować drobne cząsteczki kurzu. Wypełnienie przestrzeni jonami ujemnymi ma również działanie dezynfekujące, chroniąc przed zarazkami i bakteriami.

Kolorowe wskaźniki
Urządzenie jest wyposażone w trzy wskaźniki LED w różnych kolorach. Biały wskazuje, że odświeżacz działa. Czerwony sygnalizuje niski poziom naładowania baterii. Neutralizator zapachów jest zasilany trzema bateriami popularnego formatu AAA. Zapalenie się żółtej diody oznacza konieczność wymiany kasety z filtrem.

Łatwa instalacja
Z instalacją Smart Pura Air poradzi sobie każdy. Urządzenie jest wyposażone w dwustronne podkładki samoprzylepne, które umożliwiają przymocowanie go do czystej i płaskiej powierzchni bez uszkadzania ścian. Dostępne są również dwa otwory do montażu za pomocą wkrętów samogwintujących (sprzedawanych oddzielnie)

Specyfikacja

Rodzaj zwierzęcia
Waga
Kolor
 • Biały
Kraj rejestracji marki
 • Chiny
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.