Odkurzacz pionowy akumulatorowy Samsung Bespoke Jet Plus Pro Extra VS20B95973B/GE (AGDSA1ODK0136)

Dodaj opinię Kod:  426529962
Moc ssania
 • 210 Wt

Odkurzacz pionowy akumulatorowy Samsung Bespoke Jet Plus Pro Extra VS20B95973B/GE (AGDSA1ODK0136)

Dodaj opinię Kod:  426529962

Chwilowo niedostępny

4 798,00

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Wygodne i higienicznie opróżnianie pojemnika na kurz
Stacja czyszcząca All-in-One
Opróżniaj pojemnik na kurz wygodnie i higienicznie, jednocześnie ładując odkurzacz. Stacja czyszcząca All-in-one automatycznie usuwa zawartość pojemnika na kurz jednym przyciskiem i to bez wzbijania kurzu w powietrze. Technologia Air Pulse zasysa zanieczyszczenia do worka znajdującego się w stacji, dodatkowo ruch obrotowy usuwa z niego do 99% włosów dzięki technologii Air spin edge. Zatrzymuje do 99.999% drobnego pyłu podczas opróżniania, a także automatycznie zamyka pokrywę pojemnika na kurz.

Lekkość i wygoda odkurzania
Lekki silnik i konstrukcja
Skuteczne i wygodne odkurzanie z bezprzewodowym odkurzaczem pionowym. Lekki, ale mocny silnik HexaJet ma innowacyjną konstrukcję, optymalizującą przepływ powietrza i wydajność.

Wysoka moc ssąca
Silnik HexaJet
Sprzątaj skutecznie i wygodnie dzięki wysokiej mocy ssącej odkurzacza bezprzewodowego Bespoke Jet, który został wyposażony w lekki i mocny silnik HexaJet objęty 10-letnią gwarancją. Silnik ma moc do 580 W i generuje moc ssącą aż do 210 W zapewniając skuteczność na różnych rodzajach powierzchni.

Wysoka moc ssąca i czyste powietrze
Technologia JetCyclone 
Czyste powietrze i nieprzerwanie wysoka moc ssąca. Technologia Jet Cyclone składa się z 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza, które optymalizują przepływ powietrza w odkurzaczu utrzymując stale wysoką moc ssącą. Zapewnia również higieniczną czystość zatrzymując nawet drobne cząsteczki kurzu. 

Odkurzanie przyjazne alergikom 
Higieniczna filtracja, która zatrzymuje do 99.999% kurzu i alergenów
Wydmuchuje czyste powietrze dzięki wielowarstwowemu systemowi filtracji, który zatrzymuje do 99.999% kurzu i alergenów pochodzących od zwierząt domowych. Główny cyklon oddziela duże cząsteczki kurzu z zassanego przez odkurzacz powietrza, które są wychwytywane przez metalową kratkę filtra. Następnie Jet Cyclone i mikrofiltr wyłapują drobne cząsteczki kurzu. Wreszcie, filtr ultra drobnego pyłu zatrzymuje mikropył i alergeny zwierząt domowych. Wszystkie części i filtry nadają się do mycia pod bieżącą wodą, by można było utrzymać ich higieniczną czystość.

Lekka konstrukcja 
Sprzątanie bez wysiłku 
Sprzątanie domu bez wysiłku dzięki łatwemu manewrowaniu i obsłudze. Lekka konstrukcja zapewnia maksymalną użyteczność i zmniejsza obciążanie nadgarstków. Odkurzacz waży zaledwie 1.44 kg i jest o 24% lżejszy od konwencjonalnych odkurzaczy Samsung. Można więc łatwo posprzątać wszystkie pomieszczenia, w tym krzesła i sofy, szafki i stoły, rolety okienne oraz powierzchnie pod urządzeniami domowymi, jak również schody.

Nawet do 60 minut odkurzania 
Wymienna bateria z 2-letnią gwarancją
Długi czas odkurzania bez ładowania, dopasowany do indywidualnych potrzeb. Pojemny akumulator zapewnia nawet 60 minut odkurzania. Po upływie tego czasu można wymienić baterię na zapasową, by wydłużyć czas odkurzania aż do 120 minut. Unikalna technologia Samsung gwarantuje również, że akumulator zachowuje 70% swojej pierwotnej pojemności przez nawet 500 cykli ładowania. Bateria objęta jest 2-letnią gwarancją.

Zmywalny pojemnik na kurz
Łatwe opróżnianie i mycie pojemnika na kurz pozwalające zachować jego higieniczną czystość
Higieniczna czystość i łatwiejsze opróżnianie pojemnika na kurz. Cały pojemnik na kurz o pojemności 0.5L wraz z systemem filtracji jest w pełni zmywalny, co umożliwia utrzymywanie go w czystości i świeżości. Pojemnik można łatwo wyjąć bez odłączania rury od korpusu. Wystarczy nacisnąć przycisk, obrócić pokrywę i wysypać kurz do kosza na śmieci.

Specyfikacja

Rodzaj sprzątania
Objętość pojemnika na kurz, l
Poziom hałasu, dB
 • 86
Zużycie prądu
Moc ssania
 • 210 Wt
Zobacz wszystkie parametry →

Dodatkowe materiały

 • Instrukcja użytkownika

  PDF 7.1 Mb

  Pobierz

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.