Woda toaletowa męska Victorinox Swiss Army Classic 100 ml (7611160127570)

Dodaj opinię Kod:  429291035

Woda toaletowa męska Victorinox Swiss Army Classic 100 ml (7611160127570)

Dodaj opinię Kod:  429291035

99,37

Dostępny

1

Gwarancja. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po jego otwarciu nie możesz zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę. 

Opis

Woda toaletowa Swiss Army Classic charakteryzuje się wykwintnym aromatem stworzonym przez naturę. Reprezentuje pewnego siebie i stylowego mężczyznę, żyjącego w harmonii z naturą. Orzeźwiająca, świeża mięta dopełniona akordem pomarańczy, nadaje zapachowi olśniewającą witalność. Zielone aromatyczne nuty serca emanują cyprysem i lawendą, a ciepły akord ambry dodaje zmysłowości i autentyczności stworzonej przez naturę. Aromaty Victorinox opowiadają historię Szwajcarii. Przypominają świeże górskie powietrze i krystalicznie czystą wodę. Ale jednocześnie odzwierciedlają pulsującą energię szwajcarskich miast i nieustanne dążenie kraju do innowacji. Każdy zapach jest wyjątkowym połączeniem natury i nowoczesności, który zainspiruje Cię do stworzenia własnej historii.

Specyfikacja

Objętość
Nuty
  • Nuty głowy: mięta, pomarańcza
    Nuty serca: cyprys, lawenda
    Nuta bazy: ambra
Rodzina zapachów
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Produkt tester może znajdować się w innym pudełku niż pokazane na zdjęciu i/lub nie mieć zakrętki jak w produkcie standardowym.