Stacja ładująca EcoFlow DELTA Pro (4897082665137)

Dodaj opinię

Kod:  363012960

Stacja ładująca EcoFlow DELTA Pro (4897082665137)

Dodaj opinię

Kod:  363012960

8 530,72

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Na każdą okazję

DELTA Pro zapewnia moc do 25 kWh - od zasilania drzwi automatycznych po ekstremalną pracę w przypadku awarii zasilania trwającej kilka dni z rzędu.

Całe potrzebne zasilanie AC

Jeden DELTA Pro ma moc wyjściową AC 3600 W, którą można rozszerzyć do 4500 W dzięki technologii X-Boost. Zasilaj 99,99% swoich wytrzymałych urządzeń w domu, na zewnątrz lub w pracy. Możesz nawet sparować ze sobą dwa urządzenia, aby uzyskać moc 7200 W.

Najszybciej ładująca się przenośna elektrownia na świecie

MultiCharge zapewnia rekordowe prędkości ładowania. Aby osiągnąć moc 6000 W, możesz wybrać jedną z kilku metod ładowania.

Pełne naładowanie w 1,8 godziny

Technologia ładowania EcoFlow X-Stream jest nie tylko szybka, ale także bezpieczna. System zarządzania baterią zapewnia bezpieczeństwo.

Ładuj tysiące pojazdów elektrycznych na całym świecie

Po raz pierwszy dzięki przenośnej elektrowni możesz ładować tysiące pojazdów elektrycznych na całym świecie. Ta unikalna metoda ładowania zapewnia szybkie ładowanie do 3000 W.

Korzystaj z energii odnawialnej dzięki ładowaniu słonecznemu o mocy 1200 W

Pakiet produktów solarnych EcoFlow zapewnia ekonomiczne źródło energii odnawialnej. Możesz użyć energii słonecznej do naładowania DELTA Pro, co trwa od 4 do 8 godzin. DELTA Pro ma szeroki zakres napięć od 11 V do 150 V, dzięki czemu jest kompatybilny z 90% paneli słonecznych innych firm ze złączami MC4. A kiedy pogoda staje się nieprzewidywalna, inteligentne śledzenie punktu mocy maksymalnej (MPPT) automatycznie dostosowuje się, aby zwiększyć produkcję energii słonecznej o każdej porze dnia.

Uzyskaj awaryjne zasilanie awaryjne dzięki inteligentnemu generatorowi EcoFlow

Inteligentny generator EcoFlow służy jako opcja awaryjna, która integruje się z ekosystemem DELTA Pro. Uruchamia się automatycznie, gdy DELTA Pro osiąga niski poziom naładowania, ponownie ładuje DELTA Pro i sam zatrzymuje silnik, gdy DELTA Pro osiąga pełne naładowanie. W porównaniu z tradycyjnym generatorem gazowym inteligentny generator EcoFlow zapewnia mniejsze straty energii, szybsze ładowanie i wyższą wydajność.

Bateria, która wytrzyma lata

DELTA Pro jest wyposażona w zupełnie nową baterię LFP o żywotności 6500 cykli, co oznacza, że ​​możesz używać DELTA Pro przez lata, zanim Twoje urządzenie osiągnie 50% pierwotnej pojemności. System zarządzania akumulatorami EcoFlow zapewnia analizę i regulację napięcia, prądu i temperatury w czasie rzeczywistym. Ten unikalny mechanizm zabezpieczający sprawia, że ​​DELTA Pro jest niezwykle bezpieczną i wydajną baterią domową.

Kilka sposobów zarządzania i monitorowania

Steruj DELTA Pro na samym urządzeniu za pomocą pilota zdalnego sterowania lub uzyskaj dostęp do wielu ustawień za pośrednictwem aplikacji EcoFlow. W aplikacji możesz uzyskać dostęp do ustawień zasilania, takich jak poziomy ładowania i rozładowania, stawki ładowania prądem zmiennym, sterować inteligentnym generatorem i nie tylko.

Pierwszy na świecie ekosystem domowych baterii przenośnych

Ekosystem DELTA Pro z możliwością rozbudowy zapewnia zasilanie w sytuacjach awaryjnych, dostosowywanie zasilania przez całą dobę, 7 dni w tygodniu i niższe rachunki za energię. Jak to osiągnąć? Z wyborem dodatkowych baterii, inteligentnych generatorów, trackerów słonecznych, turbin wiatrowych, inteligentnych paneli domowych i nie tylko. Ekosystem DELTA Pro można dostosować do własnych potrzeb, od nadmiarowego zasilania po zmniejszenie zależności od sieci dzięki ekologicznym rozwiązaniom alternatywnym.

Przedstawiamy inteligentny panel domowy EcoFlow

Nowy inteligentny panel domowy EcoFlow to serce domowego ekosystemu baterii DELTA Pro. Może łączyć do dwóch urządzeń DELTA Pro z 10 obwodami domowymi. Każdy DELTA Pro można podłączyć do dodatkowych akumulatorów, paneli słonecznych lub inteligentnych generatorów, zapewniając nieprzerwane zasilanie podczas przerw w dostawie prądu.

Nieprzerwane zasilanie awaryjne dla domu

Dzięki szybkiemu przełączaniu w ciągu 20 ms, DELTA Pro i Smart Home Panel mogą utrzymać zasilanie urządzeń podczas przerwy w dostawie prądu. Przez cały czas aplikacja EcoFlow informuje Cię, umożliwiając wybór i zmianę priorytetów urządzeń.

Inteligentne zarządzanie energią

Ekosystem EcoFlow DELTA Pro przechowuje energię w dzień iw nocy, zmniejszając zależność od sieci i obniżając rachunki za energię poprzez skrócenie czasu użytkowania. DELTA Pro integruje się bezpośrednio z Twoim domem za pomocą panelu EcoFlow Smart Home. Aplikacja EcoFlow poda rozsądne zestawienie kosztów energii i możesz dostosować zużycie energii do każdej sytuacji.

Życie mobilne właśnie stało się łatwiejsze

Możesz zabrać DELTA Pro ze sobą, gdziekolwiek się udasz. Jest wyposażony w kółka i wysuwaną rączkę w stylu walizki, co ułatwia transport. A jeśli szukasz kompletnego rozwiązania do zasilania kamperów i przygód na świeżym powietrzu, użyj DELTA Pro z panelami słonecznymi, dedykowanym portem 30 A Anderson i gniazdkiem sieciowym.

Pracuj bez przerw

DELTA Pro nie tylko zapewnia zasilanie z własnego źródła, ale także niezawodne źródło zasilania do każdego rodzaju pracy zawodowej. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy na zewnątrz, DELTA Pro pomoże Ci wykonać zadanie.

Opakowanie:

 • DELTA Pro
 • Kabel zasilający do ładowania
 • Kabel samochodowy do ładowania
 • Kabel do ładowania słonecznego
 • Kabel DC5521 – DC5525
 • Osłona pióra
 • Adapter DELTA Pro do inteligentnego generatora
 • Podręcznik użytkownika

Specyfikacja

Wydajność stacji ładującej, kW/h
Maksymalna moc urządzeń (X-Boost), W
Pojemność baterii, mAh
 • 1000000
Jednoczesne ładowanie urządzeń
 • 14
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.