Kawa mielona Dallmayr Prodomo Palona bez kofeiny 500 g (4008167113713)

Dodaj opinię Kod:  364590216

Kawa mielona Dallmayr Prodomo Palona bez kofeiny 500 g (4008167113713)

Dodaj opinię Kod:  364590216

31,00

Chwilowo niedostępny

1

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Kawa bezkofeinowa Dallmayr Prodomo to umiejętnie zbilansowana mieszanka wysokiej jakości ziaren kawy uprawianych w Afryce, Azji oraz Ameryce Południowej i Środkowej. Ziarna kawy są zbierane ręcznie na małych górskich plantacjach. Są myte przy użyciu specjalnej technologii, która dodatkowo poprawia jakość kawy.
Sekret kawy Prodomo polega na tym, że z roku na rok, od zbioru do zbioru, zachowuje się ten sam charakterystyczny bukiet smakowy, który tak bardzo kochają wielbiciele. Ziarna kawy są poddawane specjalnej obróbce w celu usunięcia kofeiny, a następnie delikatnie palone, aby wydobyć pełny smak kawy. Około 15 filiżanek kawy bezkofeinowej Dallmayr Prodomo zawiera taką samą ilość kofeiny, jak jedna filiżanka kawy Dallmayr.

Ziarna średnio palone.
Metody gotowania w: filiżance, francuskiej prasie, przelewowym ekspresie do kawy.

Skład: 100% arabika. Dallmayr

Gourmet House to rodzinna firma, która od 1700 roku kontynuuje tradycję wysokiej jakości. W swojej historii marka dostarczała produkty bezpośrednio na dwór królów Bawarii. Dallmayr jest obecnie dostawcą Bawarskiego Domu Królewskiego, a także jednym z najpopularniejszych obiektów w Monachium: tylko 2,8 miliona ludzi z Monachium iz całego świata odwiedza co roku dział kawy. Kawa jest jednym z 10 najlepszych markowych napojów i produktów spożywczych w Niemczech. W palarniach DallmayrRocznie wypala się ponad 80 000 ton kawy, która jest sprzedawana na sklepowych półkach, a także dostarczana bezpośrednio do hoteli, barów i restauracji. Ponadto kawa jest aktywnie sprzedawana za pośrednictwem systemu vendingowego. Kawa Dallmayr jest obecnie wysyłana do 46 krajów na całym świecie.

Charakterystyczne cechy produkcji Dallmayr :

 • Przygotowanie ziaren kawy do palenia przez mycie. Znaczenie tej metody polega na tym, że skórka, miąższ i gluten są usuwane z jagód kawy przed etapem suszenia ziaren kawy. 
 • Dallmayr nie stosuje metody High Yield.
 • Pieczenie w małych ilościach. 
 • Delikatna technologia palenia gwarantuje niepowtarzalny smak kawy Dallmayr z pełnym zachowaniem aromatu od początku produkcji do gotowej filiżanki kawy.

Korzyści z kawy: 

 • Wiele mieszanek i metod gotowania dla najbardziej wymagających konsumentów. 
 • Dla miłośników kawy, którzy są wrażliwi na jej poszczególne składniki, specjaliści z kawiarni Dallmayr opracowali specjalną odmianę Prodomo, pozbawioną drażniących i gorzkich substancji, które są trudne do strawienia (np. wosk kawowy).
 • Produkcja tylko w Niemczech.
 • Wykorzystanie starych receptur do palenia kawy i sporządzania mieszanek kawowych.
 • Stała kontrola na wszystkich etapach produkcji, co zapewnia zgodność ze standardami jakości kawy Dallmayr.
 • Bez substancji zapachowych i dodatków.
 • Gwarantowana prawdziwie niemiecka jakość.

Specyfikacja

Rodzaj kawy
Waga
Gatunek kawy
Opakowanie kawy
Kraj pochodzenia zboża
 • Niemcy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Ogólne wrażenie

 • Aromat

 • Smak

 • Stopień kwasowości

Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.