Odkurzacz domowy Karcher WD 3 V-17/4/20

Dodaj opinię

Kod:  364931166

Odkurzacz domowy Karcher WD 3 V-17/4/20

Dodaj opinię

Kod:  364931166

348,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Energooszczędna maszyna WD 3 V-17/4/20 rozwija dużą moc ssania przy niskim zużyciu energii (tylko 1000 W). Jest optymalnie połączony z wężem ssącym i ssawką podłogową z wkładkami, aby zapewnić doskonałe wyniki zbierania wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń – mokrych lub suchych, grubych lub drobnych.

Imponujący swoją kompaktowością, ten domowy odkurzacz jest wyposażony w solidny plastikowy pojemnik o pojemności 17 litrów, 4-metrowy kabel, 2-metrowy wąż ssący i worek filtrujący z włókniny. Dzięki nierozłącznemu filtrowi kasetowemu umożliwia naprzemienne czyszczenie na mokro i na sucho bez wymiany filtra. Funkcja nadmuchu znacznie ułatwia czyszczenie trudno dostępnych miejsc. W celu kompaktowego przechowywania urządzenia wąż jest zawieszony na części silnikowej, kabel jest na specjalnym haku, a rury przedłużające i ssawka podłogowa są zamocowane na odboju. Blokady

Pull & Push bardzo ułatwiają mocowanie i zdejmowanie pojemnika. Uchwyt można zdjąć z węża ssącego, aby bezpośrednio do niego przymocować ssawki. Przemyślana jest również konstrukcja części silnikowej: na jej płaskim panelu można umieścić narzędzia i drobne części, a ergonomicznie wyprofilowany uchwyt zapewnia wygodne przenoszenie urządzenia.

Nierozłączny filtr kasetowy
Do naprzemiennego czyszczenia na mokro i na sucho bez wymiany filtra. Łatwy montaż i demontaż filtra poprzez obrót, bez użycia dodatkowego elementu mocującego.

Wygodne i praktyczne przechowywanie kabli i akcesoriów
Wygodne i kompaktowe przechowywanie akcesoriów oraz ich stała obecność pod ręką. Bezpieczne przechowywanie kabla przyłączeniowego na wbudowanym haku.

Przechowywanie węża ssącego na korpusie urządzenia
Przechowywanie węża ssącego w sposób oszczędzający miejsce na górze urządzenia. Łatwość mocowania, wygodna zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.