Przyłbica ochronna Hikvision DS-KABV8113-RS/Surface

Dodaj opinię

Kod:  368170212

Przyłbica ochronna Hikvision DS-KABV8113-RS/Surface

Dodaj opinię

Kod:  368170212

105,00

58,37

Chwilowo niedostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 65,66

Gwarancja. 36 miesięcy 

Opis

Hikvision DS-KABV8113-RS/Surface to daszek ochronny zaprojektowany specjalnie do montażu natynkowego zewnętrznych paneli wideo Hikvision KV8113 / 8213 / 8413. Przyłbica jest niezbędna do ochrony panelu wywoławczego przed narażeniem na opady atmosferyczne i bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Akcesorium montażowe z panelem wideo można w bardzo prosty sposób zainstalować na zewnątrz budynku na ścianie lub w innym dogodnym miejscu. Hikvision DS-KABV8113-RS jest pomalowany na szary kolor, który zwięźle będzie się komponował ze srebrną obudową panelu wywoławczego IP wykonaną ze stopu aluminium. Baldachim natynkowy może być ustawiony na zewnątrz i pracować w temperaturze -40ºC - +60ºC i wilgotności do 95%.

Główne przeznaczenie Hikvision DS-KABV8113-RS
Przyłbica ochronna Hikvision DS-KABV8113-RS przeznaczona jest do użytku zewnętrznego w dowolnym celu, zarówno mieszkaniowym jak i przemysłowym. Hikvision DS-KABV8113-RS nadaje się do montażu w pobliżu wejścia do budynku wielokondygnacyjnego lub w kompleksie mieszkalnym, może być stosowany w centrach biurowych, a także innych obiektach.

Osłona montażowa Hikvision DS-KABV8113-RS służy do ochrony panelu wideo przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, co pomoże zapobiec odsłonięciu kamery.

Specyfikacja

Cechy
 • Typ urządzenia: Wizjer
  Materiał: SECC
  Temperatura pracy: -40 do +60°C
  Wilgotność: 10 do 95%
  Montaż: Natynkowy
Ilość w opakowaniu, szt
 • 1
Kraj rejestracji marki
 • Chiny
Gwarancja
 • 36 miesięcy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Kiepsko
 • Słabo
 • Dobrze
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.