Spodnie Dresowe Fila FAM0278-80001 XL Czarne (4064556359667)

Dodaj opinię Kod:  367144755
Kraj rejestracji marki
  • Republika Korei (Korea Południowa)

Spodnie Dresowe Fila FAM0278-80001 XL Czarne (4064556359667)

Dodaj opinię Kod:  367144755

Rozmiar producenta: XL

329,00

169,00

Chwilowo niedostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 199,00

Gwarancja. Wymiana/zwrot towaru w ciągu 60 dni od dnia otrzymania zamówienia 

Opis

Na początku XX wieku ekspresja indywidualności stała się priorytetem.

Wyjątkowość i skupienie na sporcie stały się ucieleśnieniem wdzięku, stylu i przykładem pogody ducha ludzkiego. I marka Fila doskonale podchwyciła ten pomysł.

Odzież sportowa powinna uzupełniać, a nie przytłaczać sportowca. Marka działa poprzez tworzenie obuwia i odzieży zaprojektowanej tak, aby odzwierciedlała aspiracje samych sportowców.

Ideą Fila jest unikalne podejście do tworzenia produktów, które idealnie dopasowują się do ciała, niczym druga skóra, ale jednocześnie dają poczucie całkowitej swobody.

Oryginalne produkty TM Fila są wyjątkowe w nowej wizji, w której w nowy sposób wykorzystuje się takie materiały jak wełna, kaszmir, tekstylia i skóra. Klasyczne kolekcje stały się znane z połączenia praktyczności, elegancji i jakości. Oryginalną ideą firmy jest rzucenie wyzwania wszystkiemu, co tradycyjne i zwyczajne, tworzenie produktów o prowokacyjnym i żywym kierunku.

Unikalny wizerunek oryginalnych produktów Fila, to jasne i odważne projekty: firma stara się przekazać swoją wizję, która mówi, że klasyka nie musi oznaczać konserwatyzmu, a ponadczasowe projekty mogą być nowoczesne.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Ogólne wrażenie

  • Czy polecasz ten produkt?

  • Dopasowanie zdjęć

  • Zgodność z tabelą rozmiarów

Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.