Kawiarka gejzer Bialetti Rainbow

Dodaj opinię

Kod:  368906625

Kawiarka gejzer Bialetti Rainbow

Dodaj opinię

Kod:  368906625

90,00

Dostępny

Opis

W 1933 roku Alfonso Bialetti wprowadził na rynek pierwszy ekspres do kawy Moka Express. Od tego momentu zaczęła się historia Bialetti- marka, dzięki której sztuka parzenia kawy stała się tak prosta i naturalna, że ​​stała się integralną częścią życia każdej włoskiej rodziny. Od ponad 90 lat Bialetti pielęgnuje wartości i tradycje, wyrażając je w aromatach, smakach i kolorach, które przypominają nam o domu, codziennych zwyczajach i świątecznym nastroju. Dzięki dbałości o design i detale produkty Bialetti ułatwiają życie w kuchni, ucieleśniając jakość, pasję, doświadczenie i niezawodność. Jako symbol epoki, kultury, która przyczyniła się do oryginalności i innowacyjności włoskiego designu, Bialetti zrewolucjonizowało przyjemność parzenia kawy. Opierając się na swoim doświadczeniu, Bialetti nieustannie rozwija i wprowadza innowacje do swoich produktów, spełniając wszystkie życzenia klientów.
Bialetti pozostaje dziś liderem dzięki zdolności i chęci dodawania wartości i piękna do naszego życia poprzez swoje funkcjonalne produkty, które charakteryzują się zaawansowaną technologią i niezawodnością, nowoczesnym wzornictwem i doskonałą jakością. Od ekspresów do kawy po małe AGD, od garnków i patelni po świat espresso, Bialetti jest synonimem czystej przyjemności, profesjonalizmu i pasji.

Specyfikacja

Pojemność, ml
Liczba filiżanek do przygotowania
Materiał obudowy
Materiał uchwytu
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.