Smartfon Apple iPhone 13 128GB Niebieski (MLPK3)

1 opinia

Kod:  368500035

Przekątna ekranu
Wbudowana pamięć
Liczba megapikseli głównego aparatu

Smartfon Apple iPhone 13 128GB Niebieski (MLPK3)

1 opinia

Kod:  368500035

2 618,00

Dostępny

40

Sprzedaż od 23.02 do 08.03

Gwarancja. 12 miesięcy oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

iPhone 13
Moc wszystkiego.

 • Nowy ultraszerokokątny aparat widzi więcej szczegółów w ciemnych obszarach
 • Nowość szerokokątny aparat przechwytuje do 47% więcej światła, zapewniając lepsze zdjęcia i filmy.
 • Nowy czujnik OIS z przesunięciem czujnika zapewnia ostry materiał nawet w niestabilnych pozycjach.

iPhone ukończył dla Ciebie szkołę filmową.
Filmy często wykorzystują specjalną technikę – przesuwanie ostrości. Pozwala przenieść uwagę widza z jednego obiektu w kadrze na inny. Teraz taka możliwość pojawiła się na iPhonie. Tryb Cinematic Effect automatycznie dodaje wspaniałe efekty przesuwania ostrości i wyostrzania.

Wspaniałe zdjęcia przychodzą naturalnie.
Tryb nocny automatycznie dostosowuje ustawienia fotografowania. Nawet przy słabym oświetleniu uzyskujesz jasne, wyraźne zdjęcia o niewiarygodnie bogatych kolorach.

Tryb portretowy artystycznie rozmywa tło, aby zwrócić większą uwagę na fotografowany obiekt. Sześć efektów świetlnych zapewnia szeroką gamę kreatywnych opcji.

Smart HDR 4 rozpoznaje teraz do czterech osób w kadrze i indywidualnie optymalizuje kontrast, oświetlenie, a nawet odcień skóry. Sprawi, że każdy będzie wyglądał najlepiej.

Technologia Deep Fusion pomaga przy średnim i niskim poziomie oświetlenia. Analizuje każdy piksel w wielu ujęciach wykonanych przy różnych ekspozycjach, aby pokazać subtelne tekstury, subtelne wzory i drobne szczegóły na końcowym zdjęciu.

Ultraszerokokątny aparat zapewnia duże pole widzenia, nawet gdy jesteś bardzo blisko strzelającego obiektu. Dzięki temu nie musisz się cofać, aby zmieścić wszystko, czego potrzebujesz w kadrze.

Wspomnienia to pokazy slajdów tworzone automatycznie z niezapomnianych zdjęć i filmów w aplikacji Zdjęcia. Możesz je edytować według własnych upodobań, a nawet dodawać muzykę ze swojej biblioteki.

Fotografuj na swój własny, wyjątkowy sposób.
Style fotograficzne pozwalają nadać zdjęciom większą ekspresję . Ale w przeciwieństwie do filtrów, style są stosowane indywidualnie do każdego obszaru zdjęcia bez zmiany odcienia skóry osób.

Wybierz szablon Kolorowy, aby uzyskać jasne i wyraziste zdjęcia. Opcje Warm i Cool podkreślają złote lub niebieskie odcienie. Styl Bogaty kontrast sprawi, że cienie będą ciemniejsze, a kolory głębsze.

Wystarczy, że raz wybierzesz styl — na przykład Kolorowy, jak na tych zdjęciach — i zostanie on automatycznie zastosowany do wszystkich Twoich zdjęć. < p>Przedni aparat jest tak samo dobry, jak jest.
Najnowsze funkcje teraz w aparacie TrueDepth:

 • Tryb kinowy
 • < li>Style fotograficzne
 • Dolby Vision HDR
 • Tryb portretowy
 • Tryb nocny
 • Inteligentny HDR 4
 • Głęboki Fuzja

i nie tylko, aby przenieść selfie na wyższy poziom.

Bardzo szczegółowe kolory. Realistyczne XDR.

Jest jasny. Wyświetlacz OLED jest o 28% jaśniejszy, do 800 cd/m². Wszystko jest na nim dobrze widoczne nawet w najbardziej słoneczny dzień. A jasność podczas oglądania treści w HDR sięga 1200 cd / m². Będziesz w stanie rozróżnić najmniejsze odcienie czerni i bieli - a także wszystkie inne kolory. A wyświetlacz jest jeszcze bardziej energooszczędny niż wcześniej.

Jest kolorowy. Szeroka gama kolorów wyświetlacza iPhone'a 13 spełnia standardy branży filmowej, które pomagają filmowcom osiągnąć najdokładniejsze odwzorowanie kolorów możliwy. Dlatego obraz na ekranie wygląda absolutnie naturalnie.

Jest wyraźny. Wyświetlacz Super Retina XDR ma niewiarygodnie dużą gęstość pikseli - zdjęcia, filmy i tekst wyglądają niesamowicie ostro. A dzięki mniejszej powierzchni aparatu TrueDepth jest teraz więcej miejsca na wyświetlaczu.

Jeszcze więcej
iPhone 13 ma do 2,5 godziny dłuższa żywotność baterii.

A15 Bionic Chip
Ultraszybki A15 Bionic Chip zapewnia efekt kinowy, style zdjęć i nie tylko. Secure Enclave chroni dane osobowe, w tym Face ID i kontakty. Nowy układ poprawia także żywotność baterii.

Połączono. W tej chwili.
W iOS 15 możesz udostępniać filmy, muzykę i inne treści z ekranu innym osobom na ekranie podczas rozmowy FaceTime. Powiadomienia są łatwe do skonfigurowania, dzięki czemu widzisz tylko te, które są istotne w danym momencie i skupiasz się na najważniejszym. Aby natychmiast wysłać e-maila, zadzwonić lub uzyskać wskazówki, po prostu dotknij odpowiedniego tekstu na zdjęciu.

Specyfikacja

Przekątna ekranu
Rozdzielczość wyświetlacza
Zobacz wszystkie parametry →

Opinie kupujących 1

 • Yuliia Doskich
  Opinia kupującego

  Просто супер! Рекомендую, все правда, новенький телефон все запаковане в оригінальному опакуванні, і забезпечене для доставки

  Zalety:
  Ціна!!!!!
  Wady:
  Немає

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.