Smartfon Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3)

Dodaj opinię

Kod:  368502408

Przekątna ekranu
Wbudowana pamięć
Liczba megapikseli głównego aparatu

Smartfon Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3)

Dodaj opinię

Kod:  368502408

3 599,00

Dostępny

11

Gwarancja. 12 miesięcy oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

iPhone 13
Moc wszystkiego.

 • Nowy ultraszerokokątny aparat widzi więcej szczegółów w ciemnych obszarach ujęć
 • Nowy aparat szerokokątny przechwytuje do 47% więcej światła, aby uzyskać lepsze zdjęcia i filmy
 • Nowy czujnik OIS z przesunięciem czujnika zapewnia ostry materiał nawet w niestabilnych pozycjach

< p> iPhone ukończył dla Ciebie szkołę filmową.
W kinie często stosuje się specjalną technikę - przesuwanie ostrości. Pozwala przenieść uwagę widza z jednego obiektu w kadrze na inny. Teraz taka możliwość pojawiła się na iPhonie. Tryb Cinematic Effect automatycznie dodaje wspaniałe efekty przesuwania ostrości i wyostrzania.

Wspaniałe zdjęcia powstają naturalnie.
Tryb nocny automatycznie dostosowuje ustawienia fotografowania. Nawet przy słabym oświetleniu uzyskujesz jasne, wyraźne zdjęcia o niewiarygodnie bogatych kolorach.

Tryb portretowy artystycznie rozmywa tło, aby zwrócić większą uwagę na obiekt. Sześć efektów świetlnych zapewnia szeroką gamę kreatywnych opcji.

Smart HDR 4 rozpoznaje teraz do czterech osób w kadrze i indywidualnie optymalizuje kontrast, oświetlenie, a nawet odcień skóry. Sprawi, że każdy będzie wyglądał najlepiej.

Technologia Deep Fusion pomaga przy średnim i niskim poziomie oświetlenia. Analizuje każdy piksel w wielu ujęciach wykonanych przy różnych ekspozycjach, aby pokazać subtelne tekstury, subtelne wzory i drobne szczegóły na ostatecznym zdjęciu.

Ultraszerokokątny aparat zapewnia szerokie pole widzenia, nawet gdy jesteś bardzo blisko fotografowanego obiektu. Dzięki temu nie musisz się cofać, aby zmieścić wszystko, czego potrzebujesz w kadrze.

Wspomnienia to pokazy slajdów tworzone automatycznie z niezapomnianych zdjęć i filmów w aplikacji Zdjęcia. Możesz je edytować według własnych upodobań, a nawet dodawać muzykę ze swojej biblioteki.

Fotografuj na swój własny, wyjątkowy sposób.
Style zdjęć pozwalają uczynić Twoje zdjęcia bardziej atrakcyjnymi ekspresyjny. Ale w przeciwieństwie do filtrów, style są stosowane indywidualnie do każdego obszaru zdjęcia bez zmiany odcienia skóry osób.

Wybierz szablon Kolorowy, aby uzyskać jasne i wyraziste zdjęcia. Opcje Warm i Cool podkreślają złote lub niebieskie odcienie. Styl Bogaty kontrast sprawi, że cienie będą ciemniejsze, a kolory głębsze.

Wystarczy, że raz wybierzesz styl — na przykład Kolorowy, jak na tych zdjęciach — i zostanie on automatycznie zastosowany do wszystkich Twoich zdjęć.< p>Przedni aparat tak dobry, jak to tylko możliwe.
Najnowsze funkcje teraz w aparacie TrueDepth:

 • Tryb kinowy
 • Style fotograficzne
 • Dolby Vision HDR
 • Tryb portretowy
 • Tryb nocny
 • Smart HDR 4
 • Deep Fusion< /li>
 • li>

i nie tylko, aby przenieść swoje selfie na wyższy poziom.

Superkolorowe​szczegóły.​XDRialistyczne.​

Jest jasny. Wyświetlacz OLED jest o 28% jaśniejszy, do 800 cd/m². Wszystko jest na nim dobrze widoczne nawet w najbardziej słoneczny dzień. A jasność podczas oglądania treści w HDR sięga 1200 cd /m². Będziesz w stanie rozróżnić najmniejsze odcienie czerni i bieli - a także wszystkie inne kolory. Wyświetlacz jest jeszcze bardziej energooszczędny niż wcześniej.

Jest kolorowy. Szeroka gama kolorów wyświetlacza iPhone'a 13 spełnia standardy branży filmowej, które pomagają filmowcom osiągnąć najdokładniejsze odwzorowanie kolorów . Dzięki temu obraz na ekranie wygląda całkowicie naturalnie.

Jest ostry. Wyświetlacz Super Retina XDR ma niewiarygodnie wysoką gęstość pikseli - zdjęcia, filmy i tekst wyglądają niesamowicie ostro. A dzięki mniejszej powierzchni aparatu TrueDepth na wyświetlaczu jest więcej miejsca na obraz.

Jeszcze więcej
IPhone 13 ma aż do 2,5 godziny dłuższy czas pracy na baterii.

Chip A15 Bionic
Ultraszybki chip A15 Bionic zapewnia efekt kinowy, style zdjęć i inne funkcje. Secure Enclave chroni dane osobowe, w tym Face ID i kontakty. Nowy chip wydłuża też żywotność baterii.

Połączono. W tej chwili.
W systemie iOS 15 możesz udostępniać filmy, muzykę i inne treści z ekranu osobom uczestniczącym w rozmowie FaceTime. Powiadomienia są łatwe do skonfigurowania, dzięki czemu widzisz tylko te, które są istotne w danym momencie i skupiasz się na najważniejszym. Aby natychmiast wysłać e-maila, zadzwonić lub uzyskać wskazówki, po prostu dotknij odpowiedniego tekstu na zdjęciu.

Specyfikacja

Przekątna ekranu
Rozdzielczość wyświetlacza
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Kiepsko
 • Słabo
 • Dobrze
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.