Słuchawki Apple AirPods Pro with Lightning Charging Case 2022 (3. generacji) (MPNY3)

1 opinia

Kod:  368752899

Rodzaj słuchawek
Waga
 • AirPods (jedna słuchawka): 5,3 g
  Etui do ładowania bezprzewodowego: 45,2 g

Słuchawki Apple AirPods Pro with Lightning Charging Case 2022 (3. generacji) (MPNY3)

1 opinia

Kod:  368752899

845,05

Chwilowo niedostępny

7

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Po prostu niesamowite wrażenia.
Niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki, czy oglądasz filmy i programy telewizyjne, przestrzenny dźwięk z dynamicznym śledzeniem głowy otwiera nowe pejzaże dźwiękowe. Poczujesz się jak w prawdziwej sali koncertowej lub kinie.

Pierwszy raz.
Tylko dla Ciebie. Korektor adaptacyjny automatycznie dostosowuje dźwięk do kształtu ucha. Wewnętrzne mikrofony analizują to, co słyszysz. Tony niskie i średnie są następnie dostosowywane w czasie rzeczywistym — spersonalizowane dla Ciebie, dzięki czemu usłyszysz każdą nutę każdego utworu.

Wysoki poziom najniższych dźwięków.
Dynamiczny sterownik Apple używa specjalnego wzmacniacza do odtwarzania muzyki z pełnymi szczegółami. Usłyszysz pełne spektrum, od głębokich, bogatych basów po wyraźne wysokie tony.

Wiatr nie stanowi problemu.
Wewnętrzne mikrofony w każdej słuchawce są pokryte specjalna siatka akustyczna. Pomaga to zredukować szum wiatru podczas połączeń, dzięki czemu Twój głos jest głośny i wyraźny dla drugiej strony.

Tak, słyszysz to po raz pierwszy.
Rozmowy w jakości HD dla FaceTime. Nowy kodek głosowy AAC-ELD zapewnia wysokiej jakości dźwięk podczas rozmów FaceTime. Dźwięk przestrzenny sprawia, że grupowe rozmowy FaceTime przypominają rozmowy na żywo.

Stylowe od ucha do ucha.
Nowe słuchawki AirPods są niezwykle stylowe, z krótszą nóżką i kształt jest zoptymalizowany pod kątem wysokiej jakości dźwięku. Unikalny design.

Umiejętne sterowanie.
Czujnik nacisku jeszcze bardziej ułatwia sterowanie dźwiękiem. Rozpoczynanie i zatrzymywanie odtwarzania, przełączanie utworów, odbieranie i kończenie połączeń. Wszystko jest sprytne.

Natychmiastowe połączenie.
Umieść AirPods w pobliżu iPhone'a lub iPada i dotknij Paruj, aby sparować je ze wszystkimi urządzeniami iCloud. Jeśli słuchasz muzyki na komputerze Mac i odbierasz połączenie telefoniczne na iPhonie, słuchawki automatycznie połączą się ze smartfonem.

Wiedz, kiedy grać.
Zaawansowany czujnik kontaktu ze skórą określa, czy słuchawki znajdują się w uszach, czy na innej powierzchni. Dlatego dźwięk jest odtwarzany, gdy używasz słuchawek AirPods, i zatrzymuje się, gdy słuchawki są w kieszeni lub na biurku.

Dopracowana aplikacja Znajdź moje
Śledź swoje słuchawki AirPods za pomocą aplikację « Lokalizator". Dowiedz się, gdzie są na mapie, skonfiguruj wiadomości na wypadek, gdyby Twoje słuchawki były poza zasięgiem Bluetooth, lub odtwórz dźwięk, aby je znaleźć.

Wspólny dźwięk.
Słuchaj muzyki lub oglądaj serial razem z dwiema parami słuchawek AirPods. Po prostu zbliż swoje drugie słuchawki douszne do iPhone'a, iPada lub Apple TV, na którym odtwarzane są treści, a natychmiast się połączą.

Opinie kupujących 1

 • O. Woźniakowska
  Opinia potwierdzona zakupem

  Słuchawki pod każdym względem są idealne.
  Również, jak i serwis ROZETKA. Świetna profesjonalna obsługa i dobra cena.
  Dziękuję i serdecznie polecam!

  Zalety:
  Jakość i czystość dźwięku jest wspaniała, redukcja szumów rewelacyjna
  Wady:
  brak :)

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.