Słuchawki Apple AirPods with Wireless Charging Case (3. generacji) (MME73)

Dodaj opinię

Kod:  370998348

Rodzaj słuchawek
Waga
  • AirPods (każdą słuchawkę): 4.28 г
    bezprzewodowe etui do ładowania: 37.91 g

Słuchawki Apple AirPods with Wireless Charging Case (3. generacji) (MME73)

Dodaj opinię

Kod:  370998348

949,00

831,90

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 832,00

8

Prezenty dla całej rodziny w jednej paczce Smartfony, smartwatche, smart TV. Smart wybór prezentów w Rozetka.pl! Zamów już teraz!

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Rekordowe basy
Zaprojektowany przez Apple przetwornik dynamiczny wykorzystuje dedykowany wzmacniacz, aby zapewnić niesamowitą szczegółowość dźwięku. Od głębokich, bogatych basów po krystalicznie czyste wysokie tony, wyraźnie usłyszysz całe spektrum.

Muzyka w ekskluzywnych tonach
Korektor adaptacyjny automatycznie dopasowuje się do geometrii ucha. Mikrofony skierowane do wewnątrz mierzą charakterystykę słyszanego dźwięku. Na podstawie otrzymanych danych w czasie rzeczywistym korygowane są niskie i średnie częstotliwości, dzięki czemu usłyszysz całe bogactwo muzycznych odcieni.

Zero wiatru
Wbudowane mikrofony w każdej słuchawce są osłonięte specjalną siatką akustyczną. Pozwala to zminimalizować szum wiatru podczas rozmów, dzięki czemu zawsze możesz być słyszany wyraźnie i wyraźnie.

Bądź pierwszym, który posłucha. Połączenia FaceTime w jakości HD
Nowy kodek mowy AAC-ELD zapewnia wysokiej jakości dźwięk podczas rozmów FaceTime. Dźwięk przestrzenny sprawia, że ​​rozmowy grupowe jeszcze bardziej przypominają czaty na żywo.
 
Stylowy wygląd. I na ucho
Projekt nowych słuchawek AirPods został całkowicie przemyślany: nóżka jest teraz krótsza, a kształt zoptymalizowany pod kątem najlepszego dźwięku.

Sterowanie dotykowe
Nowy czujnik nacisku obsługuje jeszcze więcej opcji sterowania: odtwarzanie i zatrzymywanie odtwarzania, przewijanie utworów do tyłu, odbieranie i kończenie połączeń.
Mimo upadków
Zarówno same AirPods, jak i etui ładujące MagSafe są odporne na pot i wodę oraz posiadają stopień ochrony IPX4, dzięki czemu można korzystać ze słuchawek w deszczu i podczas intensywnych treningów.

Etui z zasilaczem
Etui na słuchawki można łatwo naładować za pomocą ładowarki MagSafe. Gdy etui jest w pełni naładowane, słuchawki wytrzymują do 30 godzin. A jeśli Airpody są całkowicie rozładowane, wystarczy pięć minut w etui – i można słuchać muzyki przez około godzinę.
Połącz się natychmiast
Umieść słuchawki AirPods obok iPhone'a lub iPada i dotknij przycisku Połącz, aby połączyć je jednocześnie ze wszystkimi urządzeniami na koncie iCloud. Dzięki temu możesz na przykład odebrać połączenie na iPhonie, słuchając muzyki na komputerze Mac, bez konieczności przełączania się między urządzeniami.

Wyczuwają, kiedy się włączyć
Ulepszony czujnik kontaktu ze skórą pomaga słuchawkom rozróżnić, czy znajdują się w uszach, czy na innej powierzchni. W ten sposób odtwarzanie będzie kontynuowane tylko podczas korzystania ze słuchawek AirPods i zatrzyma się, jeśli włożysz je do kieszeni lub położysz na stole.

Hej, Siri jest zawsze włączona
Odtwarzaj muzykę, wykonuj połączenia, uzyskuj wskazówki dojazdu i przeglądaj harmonogram za pomocą poleceń głosowych. Po prostu powiedz „Hej Siri”, aby przywołać asystenta głosowego i łatwo wykonywać codzienne zadania.

Ogłoszenie powiadomień
Gdy otrzymasz ważne wiadomości lub powiadomienia, Siri może je Ci przeczytać, a nawet możesz dyktować odpowiedzi.

Ulepszona aplikacja Znajdź mój
Twoje słuchawki AirPods pojawią się w aplikacji Find Me. Tutaj możesz zobaczyć ich lokalizację na mapie, ustawić powiadomienia, gdy słuchawki znajdą się poza zasięgiem sygnału Bluetooth lub odtworzyć dźwięk, który pomoże Ci je znaleźć.

Udostępnianie dźwięku
Można wspólnie słuchać muzyki lub oglądać serial – za pośrednictwem dwóch par słuchawek AirPods. Po prostu zbliż inne słuchawki do iPhone'a, iPada lub Apple TV, na którym grasz, a natychmiast się połączą.

Specyfikacja

Rodzaj słuchawek
Rodzaj połączenia
Interfejs połączenia
Mikrofon
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.